מריו עושה עליה: הנה כל מה שצריך לדעת על כניסת נינטנדו לישראל

יצרנית המשחקים המיתולוגית " נינטנדו" משיקה לראשונה פעילות רישמית בישרא.הבשורה? מוצרי החברה יזכו סוף סוף לשירות ותמיכה בעברית. צפו בראיון המיוחד

לראשונה בישראל: ענקית הגיימינג היפנית נינטנדו משיקה פעילות רישמית בישראל. החברה בחרה את חברת "תור גיימינג" כיבואן הרישמי שייצג אותה בארץ. בהמשך יושק גם אתר מקומי תחת הדומיין  Nintendo.co.il שירכז את הפעילות השיווקית המקומית ויכלול חנות דיגיטלית של המותג עם מוצרים שטרם נראו בשוק הישראל.

מ"תור גיימינג" נמסר כי ניתן יהיה  לרכוש את מוצרי "נינטנדו" ברשתות וחנויות גיימינג מתמחות ברחבי הארץ. עוד מספרים שם כי מעבדות מרכזיות יועמדו לרשות הצרכנים ויינתן שירות עד הבית הכולל כמובן חלפים מקוריים ושירות תמיכה טלפוני של נציגים שהוכשרו על ידי  נינטנדו אירופה.  

"תור גיימינג" תשיק בישראל ביבוא רשמי את מוצר הדגל של נינטנדו ל-2019, ה-Nintendo Switch, אשר לו זמינים עד כה  למעלה מ-1300 כותרים כולל שוברי קופות בלעדיים  כמו  Mario Kart 8, The Legend of Zelda: Breath of the Wild ו-Mario Odyssey. לצד משחקים בלעדיים שיש רק לסוויץ', יש גם תמיכה חסרת תקדים בכותרי "צד שלישי" במשחקים כמו Fortnite, Fifa 19 ו-Mortal Kombat 11, שלראשונה יוצאים מהמסך בסלון והולכים איתנו לכל מקום.