תהלוכת העדלאידע בחולון, חדשות 10

מסתבר שזו התחפושת הכי פופולארית בפורים 2019

גוגל ישראל פירסמה היום את רשימת 10 התחפושות הכי חמות השנה, אתם יודעים, אלו שישראלים חיפשו הכי הרבה השנה. אז מי במקום הראשון? ובכן, הפתעה

גוגל פירסמה אמש(ד') את רשימת התחפושת שישראלים חיפשו הכי הרבה לקראת פורים 2019. הרשימה מציגה את התחפושות ה"חמות" ביותר השנה על ידי הישראלים על פי חיפושי Google, ובחברה מספרים כי "הרשימה נקבעת באמצעות בדיקת שאילתות שאנו מקבלים לקראת פורים". אז מה השתנה השנה? ובכן השינוי הכי גדול הוא שאלזה נדחקה החוצה לטובת פורטנייטט, נועה קירל וגם - בית הנייר.

מבלי להמתין עוד רגע, הנה הרשימה המלאה:

1.    פורטנייט
2.    בית הנייר
3.    די ג'יי מרשמלו
4.    בנות הפאוור פאף 
5.    נטע ברזילי
6.    נועה קירל
7.    נינג'גו
8.    ערפד
9.    עוגיפלצת
10. בת הים הקטנה

פורטנייט: יוצאים מהבית ופוגשים שחקנים אחרים

פורטנייט: יוצאים מהבית ופוגשים שחקנים אחרים ( פורטנייט)

 

מגוגל נמסר כי "דמויות הפורטנייט, משחק המחשב רווי האקשן, צפויות לצאת מהמסך אל הרחובות בפורים הקרוב, והן כובשות את צמרת חיפושי התחפושות הפופולריים לפורים 2019. סדרת המתח הספרדית "בית הנייר", מדורגת במקום השני. המפיק המוזיקלי האמריקאי די ג'יי מרשמלו, תופס השנה את המקום השלישי, בשל רצף של להיטים והופעה ראשונה בארץ ב-2018. אחריו ברשימה זוכת אירווזיון 2018 נטע ברזילי וישר אחריה כוכבת נוער, שהגיעה בשנה שעברה למקום השני בדירוג, נועה קירל. להיטי השנה שעברה בהם הארלי קווין (מקום  3), ברבור שחור (מקום 5) וכוח פי ג'יי (מקום 11) נפקדו מהרשימה השנה".

נטע ברזילי

נטע ברזילי ( כאן/יח"צ)

 

מגוגל נמסר עוד כי בפורים 2019 נצפתה עליה ביחס בשנים האחרונות במושג החיפוש "איך מכינים תחפושת?". "ריבוי החומרים הנמצאים ברשת, שולחים את הישראליים לנסות ולייצר תחפושת בעבודת יד" מסבירים שם.  הנה הרשימה המלאה:

1.    חד קרן 
2.    קובייה הונגרית 
3.    מכונת ממתקים 
4.    כדור הארץ 
5.    בוב ספוג 
6.    ספר תורה 
7.    פיטר פן 
8.    רועה צאן 
9.    גמד על פטריה 
10.    כיסא קולנוע 

נראה כי "חד קרן" ממשיך לשמור על פופולריות המצעד התחפושות להכנה עצמית, שאגב ניתן לראות בו רעיונות מקוריים יותר, שאת רובם כלל לא ניתן למצוא בחנויות כמו: קובייה הונגרית, מכונת ממתקים וכדור הארץ. 

 בית הבובות

בית הבובות ( יח"צ)

 

בנוסף, בצמרת דירוג החיפושים הפופולריים הנוגעים לאיפור, אחד הנושאים האהובים פופולריים ב-YouTub, ניתן למצוא ערפד, אריה, ערפד, ארנב וגם  - מקסיקני?! הנה הרשימה:

 
1.    ערפד
2.    אריה 
3.    פיל
4.    נמר
5.    זומבי
6.    מיקי מאוס
7.    נינג'ה
8.    מקסיקני
9.    ארנב
10.    סופרמן