קפטן מארוול, יח"צ

גיבורי על כחול לבן: Wix תשתף פעולה עם קפטן מארוול

Wix התל אביבית מכריזה בשעה האחרונה על שיתוף פעולה מסקרן עם אולפני מארוול. המטרה? לבשר לעולם לעולם על שדרוג נרחב שעבר על תשתיות הפלטפורמות המקוונות שלה

בתחילת חודש הבא יצא לאקרנים אחד מסרטי גיבורי העל המצופים ביותר של השנים האחרונות. אמרנו גיבורי על? התכוונו לגיבורת על. "קפטן מארוול" עוד שובר קופות פוטנציאלי מבית היוצר של אולפני מארוול, היא הרפתקאה חדשה מתקופה בהיסטוריה של היקום של מארוול שטרם נראתה, המלווה את המסע של קרול דנברס כשהיא הופכת לאחת מגיבורות העל העוצמתיות ביקום. כל זאת כשברקע מלחמה עתיקה בין שני גזעים של חייזרים פורצת על כדור הארץ. וכן - כל הסרט מתרחש שנים לפני שת'אנוס נקש באצבעותיו בסיום הסרט השלישי בסדרת "הנוקמים".

אז מה הקשר בין גיבורת העל לחברה ישראלית המתמחה בפלטפורמה זריזה לבניית אתרים? ובכן, חברת Wix הודיעה היום על שיפור נרחב בתשיות החברה שאמור להשפיע על מהירות הטעינה של כל אתרי Wix. בחברה טוענים  כי השדרוג יאפשר לאתרים שנבנו באמצעות Wix להיטען מהר מאי פעם.  כל המהלך הזה ממותג בחברה תחת השם "Wix Turbo". 

Wix Turbo הוא בעצם אוסף של שדרוגים שאמורים לשנות את האופן שבו אתרי Wix נטענים ויביאו לטעינה מהירה יותר. בחברה מסבירים כי  זוהי תוצאה של פיתוח של טכנולוגיה ייחודית המייעלת את עבודת הדפדפן מבלי להתפשר על יכולות או חווית משתמש.

השידרוג אמור להשפיע על מהירות הטעינה של כל אתרי Wix

השידרוג אמור להשפיע על מהירות הטעינה של כל אתרי Wix (יח"צ)

 

"הגולשים באתרי  Wix יראו תמונות וסרטונים נטענים מהר מאי פעם" מסבירים שם, "וכל אתרי Wix עברו אופטימיזציה עבור ביצועי Java Script בצורה הטובה ביותר שניתן, תוך שימוש ביכולות CSS מתקדמות, כך שהאתרים ייראו מדוייקים". 

 Wix Turbo

Wix Turbo ( יח"צ)

 

כאמור, על מנת להפיץ את הבשורה על ההשקה של Wix Turbo, Wix חברה ל"קפטן מארוול" מאולפני מארוול לשיתוף פעולה קריאטיבי המציגה דמות נשית חזקה, גיבורת העל הראשונה המובילה סרט של מארוול. בחברה מסבירים כי קפטן מארוול, מגיבורות העל העוצמתיות ביותר ביקום, מייצגת כוח, מהירות, סיבולת וכושר התמדה הנדרשים כדי לעלות גבוה, ללכת קדימה ובמהירות גדולה יותר.

"Wix  היא מהירה מאי פעם ורצינו שהמסר הזה יצבור תהודה ברחבי העולם" אמר עומר שי, סמנכ"ל השיווק של Wix. "מי אם לא קפטן מארוול יכול לייצג את מה שהשגנו עם Wix Turbo. הקמפיין הזה מראה את המהירות, החוזקה והעוצמה שאנחנו מחדירים למותג שלנו ולמוצר שלנו. בעיננו, הלקוחות שלנו הם גיבורי העל והמטרה שלנו תמיד היתה לתת להם את הכוח והמהירות על מנת להצליח."