עכשיו זה רשמי: נחשפו מחירי הסמסונג גלקסי S10 בישראל

כמה יעלה לכם הגלקסי S10 ומתי הוא נוחת בארץ? סמסונג השיקה בשעה האחרונה את סדרת מכשירי הגלקסי S10 החדשים ולידינו כבר הגיעו המחירים הרישמיים של החברה. לכל הפרטים

חברת סאני תקשורת סלולרית, היבואנית הרשמית של מכשירי סמסונג סלולר בישראל פירסמה הערב את מחירי ההשקה הרשמיים של המכשירים המצופים. ונראה כי בהתאם למסורת של השנתיים האחרונות, כדי ליהנות מהסמארטפון החדש כנראה שתאלצו להיפרד מסכום גבוהה מאי פעם.

במקביל לאירוע ההשקה של הסדרה העשירית של מכשירי הגלקסי, אירוע  ה- Galaxy UNPACKED, פתחו ביבואנית הוותיקה את המכירה המוקדמת של המכשירים. מהמחירים שהגיעו לידינו נראה כי בעבור דגמי ה-S10 הרגילים תיאלצו להיפרד מסכום התחלתי של כ-3599 ש"ח, בעבור דגמי -10 עם גודל איכסון של כ-128 ג'יגה בית הרי שהסכום הזה כבר יאמיר לכדי 3,999 ש"ח ובעבור דגם ה-10+ הגדול מכולם תאלצו כבר להפרד מסכום של לא פחות מ- 4,999 ש"ח.

דגמי סדרת הגלקסי החדשים

דגמי סדרת הגלקסי החדשים ( יוסי לוי)

 

הדגם המוזל יותר, הגלקסי 10E, המתחרה של הענקית הקוריאנית בדגמי אייפון XR יעלה 2,999 ש"ח.

 דגמי הגלקסי S10E

דגמי הגלקסי S10E ( יוסי לוי)

 

"'קיימת ציפייה אדירה בקרב הציבור וחובבי הטכנולוגיה בכל רחבי העולם לקראת ההשקה, וההתרגשות לא פוסחת על הקהל הישראלי", אמר הערב משה פרי, מנכ"ל סאני תקשורת יבואנית סמסונג בישראל. "אנחנו צופים 50% גידול בשוק הישראלי לעומת מכירות סמסונג S9 ומתכוונים לצאת במבצע בלעדי של טרייד אין, עד 2,100 ₪ הנחה ללקוח, תמורת מכשיר ישן. החל מהערב אנחנו מציעים רישום מוקדם ללקוחות בישראל, בעלות של 99 ₪, לרכישת המכשיר ומציעים את המכשיר הנחשק בישראל ללקוחותינו מיד עם הגעתו הצפויה בקרוב לישראל במחיר משתלם, כשלצידו ערכת אביזרים משלימה שמבוססת על הקו המוביל של סמסונג - סביבה אלחוטית. כל האביזרים בערכה ללקוחות ההרשמה המוקדמת הם בטעינה אלחוטית".

כאמור, ההרשמה פתוחה החל מהערב לכ-5,000 הלקוחות הראשונים שיפנו דרך אתר רשת החנויות והחנויות עצמן. עלות הרשמה מוקדמת 99 ₪, כשלקוחות המכירה המוקדמת יקבלו במתנה ערכת Pre Sale ממותגת, בשווי של 999 ₪, הכוללת: מטען אלחוטי, מטען רכב, כרטיס זכרון 128GB וחצובה טלסקופית. בנוסף, יתבצע רישום מוקדם גם במסגרת הפנינג הסיום של מרתון סמסונג תל-אביב שיתקיים ביום שישי ה-22 בפברואר.