מוצרי ה-IOT החדשים של פלאפון, יח"צ

פלאפון השיקה מוצרי IOT חדשים והכריזה: ה- eSIM יושק עוד במאי

פלאפון פותחת את מהפכת ה- eSIM בישראל: החברה השיקה הבוקר לראשונה בישראל מכירת שעונים חכמים של Apple ו- Samsung התומכים ב-eSIM והשיקה מגוון ערכות מוצרי IOT

אחרי שורה ארוכה של ספוקלציות, בפלאפון התייחסו לשמועות בנושא ה- eSIM והודיעו כי ישיקו את הפיצ'ר הנכסף ככול הנראה בחודש מאי השנה. לטובת מי שלא ממש בקיא בנושא נספר כי ה- eSIM הוא פתרון טכנולוגי שכבר הושק בעולם ומהווה מהפכה של ממש בתחום הניידות בין חברות הסלולר השונות. מדובר ברכיב פנימי שלמעשה יאפשר לכם לעבור בין מפעילות הסלולר השונות ממש בלחיצת כפתור – מבלי להשתמש בכרטיס סים פיזי.

הסנונית הראשונה למהפיכת ה- eSIM של פלאפון מגיעה בדמות פתיחת המכירה המוקדמת לשעוני eSIM שיושקו כבר בחודשים הקרובים. החברה החלה למכור את השעונים החכמים של  Apple ו- Samsung: ה-Apple Watch 4 ואת ה-Samsung Galaxy Watch  מהבוקר במחירים שינועו החל מ- 2,199 ש"ח לדגם הגלקסי WATCH, כשמחיר השירות יעמוד על כ-9.90 לחודש בעוד חצי השנה הראשונה תהיה בחינם. בחברה מציינים כי כמובן שגם מי שירכוש את השעונים בחו"ל יוכל לעשות שימוש ב- eSIM של החברה.

 ה-Apple Watch החדש

ה-Apple Watch החדש עם ה- eSIM ( אפל)

 

 "אנו פותחים היום את ההרשמה המוקדמת לשעוני ה- eSIM אשר יתחילו להימכר בחודשים הקרובים. אנו יודעים כי יש כבר קהילה גדולה בארץ שמחכה להם ולהערכתנו בתוך כשנתיים יהיו לכ-500 אלף ישראלים שעונים מסוג זה" כך אומר הבוקר אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של החברה.

עוד הציגו בחברה ערכות IOT המיועדות לעסקים קטנים בשם Pelephone IoT In a Box. מדובר למעשה במגוון חיישנים ובקרים למדידה ובקרה של תקינות ציוד, איכות סביבת עבודה, טמפרטורה ומעקב אחר נכסים במגוון תצורות ובהתאמה אישית המיועדים לבתי עסק כמו: מסעדות, מספרות, מכולות, פיצריות ולמעשה כמעט כל עסק בסדר גודל קטן. השירות כולל מגוון חיישנים ובקרים לניטור בקרה וחיזוי של טמפרטורה ולחות, בקרה וחיזוי של תקינות ציוד, בקרת איכות סביבה , מעקב אחר נכסים, איתור ומיגון כלי תחבורה וציוד נייד, השקייה חכמה. מחיר ערכה ממוצעת ינוע בסביבות ה-160 שקלים לחודש כשמחיר חיישן בודד ינוע החל מ-49.90 ש"ח לחודש

ערכת ה-IOT של פלאפון

ערכת ה-IOT של פלאפון ( פלאפון)

 

מהחברה נמסר כי על פי התחזיות שלה, הרי שעד 2022 יהיו בישראל כ- 40 מיליון מכשירים מחוברים: כ- 12 מיליון בארגונים הגדולים, כ- 6 מיליון בעסקים הקטנים וכ- 22 מיליון בקרב הצרכנים הפרטיים . "פלאפון היא החברה היחידה שמציעה סל פתרונות IoT  מגוון כל כך לצרכנים הפרטיים והעסקיים. המוצרים מתאימים לכולם: לקוחות עסקיים גדולים כקטנים, משפחות צעירות, בעלי רכבים, נוסעים לחו"ל, חובבי ספורט, בעלי חיות מחמד ועוד", אמר סיגל.

עוד הציגה החברה גם את הדור השני של שרות  Pelephone Car שלה. מדובר למעשה ברכיב המתחבר לשקע OBD2 שנמצא ממש ליד ההגה שלכם - בתוך תא הנהג. הרכיב הזה מכיל סים סלולרי המנוהל באמצעות אפליקציה, כשההתקנה נתבצעת בקלות ע"י הנהג.

  Pelephone Car

Pelephone Car (פלאפון)

 

אז מה בעצם השיורת הזה עושה? ובכן החל מחיבור WiFi ברכב באמצעות מודם סלולרי 4G  , דרך הצגת מידע דיאגנוסטי ממחשב הרכב בצורה ידידותית  למשתמש וקבלת מידע על תקלות, טיפולים נדרשים, התראות, צריכת דלק ועד למידע על התנהגות נהג (קבלת התראות 24/7 על אופן נהיגת הילד /העובד, חריגה ממהירות מותרת, האצות חריגות, בלימות, תאונה ועוד) וגם -מתן שירותי בידור שונים (שימוש בשירותי מוזיקה, רדיו וטלוויזיה לנוסעים ברכב)

אפליקציית שירות ה-Pelephone Car

אפליקציית שירות ה-Pelephone Car (יוסי לוי)

 

הדור השני של המוצר יציע לראשונה שירותי דרך שונים באמצעות מוקד שלמה סיקסט הפועל 24/7  ובפריסה ארצית (קבלת שירותי גרירה, החלפת גלגל, מילוי דלק וכו..) וגם - ספרים קוליים והתראות שונות בהתאם לבחירתכם. המוצר שיווק החל מהשבוע הבא ומחירו יתחיל מ-25.90 שקלים לחודש ויכלול  3 חודשי גלישה חופשית.

עוד הציגו בחברה גם את ה- Pelephone Finder,  שירות שכולל מוצר קטן ואפליקציה ומאפשר למשתמש לקבל מידע על מקום הימצאותם של בעלי חיים וציוד (דוגמת אופניים חשמליים, אופנועים), מזוודות וכו'.בחברה גם מציעים אביזרי מיקום המותאמים לילדים ובני משפחה הכוללים גם כפתור מצוקה ששולח הודעת חירום עם מיקום למי שתבחרו.

מחיר: החל מ-16.90 שקלים לחודש, ההרשמה המוקדמת למוצר נפתחנ ומכירתו תחל בחודש מרץ.