יועץ הסייבר של אובמה מצטרף לחברת הסייבר הישראלית סורס דיפנס

דייב דה וולט, מי שכיהן כיועץ הסייבר של הנשיא אובמה ועמד בראש חברות כמו מק'אפי, FireEye ואף הצטרף לצוות של קרן ההשקעות Team8 חבר לחברת הסייבר הישראלית המסקרנת

חברת הסייבר הישראלית  Source Defense הודיעה על שותפות אסטרטגית וגיוס הון מקרן NightDragon Security.-  גוף השקעות בינלאומי מוביל, להשקעות בתעשיית ה-אבטחה. בראש הקבוצה   עומדים Dave DeWalt ו- Ken Gonzalez, מבכירי התעשייה בעולם. מעבר להשקעה הכספית, Dave DeWalt ישמש כיועץ ושותף אסטרטגי פעיל בחברה. דה וולט היה יועץ הסייבר של הנשיא אובמה ולשעבר מנכ"ל חברת האבטחה מק'אפי. לפני כשנתיים הצטרף לחברת האבטחה הישראלית Team8.

סכום ההשקעה לא פורסם אך זו מצטרפת לסבב גיוס A בהיקף של 10 מיליון דולר עליו הכריזה החברה בספטמבר 2018  בהובלת קרן  JVP,  ומשקיעים אסטרטגיים נוספים. "הצטרפותם של Dave ו- NightDragon למסע שלנו הנה הצבעת אמון חזקה מאד בפוטנציאל העסקי ובחוסנה של החברה. הנהלת NightDragon, כמו גם המשקיעים הנוספים שלנו, מורכבת ממובילי דעה בולטים בתעשיית הסייבר העולמית, ואלו מאמינים ביכולת הפתרון שלנו להכתיב סטנדרט עולמי חדש לאבטחת אתרים. אנחנו בטוחים שהטכנולוגיה שלנו תאפשר לבעלי אתרים  לשקם את הביטחון של לקוחותיהם ביכולתם לשמור על פרטיותם"  אומר הדר בלוטרייך, מנכ"ל ושותף מייסד ב-Source Defense.

 סורס דיפנס

סורס דיפנס ( יח"צ)

 

"אנו עדים להסלמה דרמטית במתקפות על אתרי אינטרנט מסחריים, הנובעות מפגם אוניברסלי באבטחה, שמקורו בכלים חיצוניים המוטמעים באתר" אומר דייב דה וולט  "חברת Source Defense פיתחה פתרון ייחודי וחדשני. היות וכמעט כל אתר היום סובל מבעיית אבטחה בהקשר הזה, אני רואה את הפוטנציאל האדיר שטמון בחברה. אני שמח על שיתוף הפעולה ומצפה לעבודה פורייה עם הצוות המקצועי של Source Defense במטרה לייצר תשתית עולמית למסחר מקוון בטוח ומאובטח הן מהצד של בעלי אתרים והן מצד לקוחותיהם".


הפתרון של Source Defense הינו הראשון מסוגו, והוא נועד  לתת מענה בזמן אמת לתקיפות שמקורן בכלים חיצוניים שמוטמעים באתרי הלקוחות, פרצות אבטחה אלו טומנות בחובן נזק אדיר לבעלי האתרים: החל מגניבת פרטי לקוחות, דרך פגיעה ברווחיות ועד לחבלה ממשית במוניטין המותג. שימוש בפתרון שמציעה Source Defense מבטיח כי כלים חיצוניים המוטמעים באתר יהיו בעלי גישה מוגבלת, שתאפשר להם לעשות אך ורק את מה שלשמו הותקנו מבלי להוות קרקע פורייה לפרצות ותקיפות אבטחה.