צוות לומינייט, קרדיט צלם: איל מרילוס

אקזיט נוסף בסייבר הישראלי: סימנטק רוכשת את לומינייט סקיוריטי

ענקית אבטחת המידע האמריקאית רוכשת את לומינייט סקיוריטי (Luminate Security) המתמחה בתשתיות גישה מאובטחת למשאבים ארגוניים. החברה גייסה עד כה 14 מיליון דולרים

חברת אבטחת הסייבר המובילה בעולם, הודיעה היום על רכישת  לומינייט סקיוריטי (Luminate Security), חברת אבטחת מידע תל אביבית שפיתחה טכנולוגיה המאפשרת לאירגונים לספק גישה מאובטחת ומצומצמת אך ורק ליישומים ומשאבים אליהם המשתמש מורשה לגשת. החברה, שהוקמה בתחילת 2017, גייסה עד היום כ-14 מיליון דולרים. סכום הרכישה לא פורסם אך זה מוערך בכמה עשרות מיליוני דולרים.

 "השילוב של הפתרון שלנו עם המוצרים של סימנטק חשוב מאד ללקוחותינו ומצליח להגביר את רמת האבטחה של מערכות המידע הארגוניות שלהם. בהמשך למהלך הנוכחי אנחנו נשלב את היכולות באופן מלא עם כלל הפתרונות של סימנטק ונייצר פלטפורמה מובילה לאבטחת המידע לאירגונים מודרניים בעידן מחשוב הענן" אמר עופר סמדרי, מנכ"ל לומינייט סקיוריטי.

 מייסדי לומינייט

מייסדי לומינייט ( קרדיט צלם: איל מרילוס)

 

זוהי הרכישה הרביעית לסמינטק בישראל. כזכור רק בנובמבר האחרון החברה הודיעה על רכישת הסטארטאפ   Javelin Networks שפעל בתחום ההגנה על שרתים ועמדות הקצה ברשתות ארגוניות. גם במקרה הזה סכום הרכישה לא פורסם.

"אנו צופים שמספר גדל והולך של חברות ינהלו את עסקיהן תוך התבססות על תשתית המנוהלת על-ידי מספר ספקים חיצוניים לחברה, כגון Azure, AWS וGoogle - . בעולם זה, המתפתח במהירות, יש לנקוט במשנה זהירות כאשר נותנים אמון בתשתית חיצונית. ארגונים יכולים להוציא את התשתית למיקור חוץ, אבל האחריות לנתונים ולמשתמשים ממשיכה להיות מוטלת עליהם. לומינייט, המשולבת ב-Integrated Cyber Defense של סימנטק, מציבה אותנו בחזית האבטחה של עידן הענן," אמר גרג קלרק, נשיא ומנכ"ל סימנטק. "גישה מאובטחת היא אבן הפינה של אבטחת מידע באירגונים. אנו נרגשים לשתף פעולה עם הצוות של לומינייט ומצפים לספק במהירות את היכולת הייחודית הזאת ללקוחותינו ולספק להם ערך מוסף משמעותי במסע אל הענן. רכישת לומינייט תואמת את האסטרטגיה של סימנטק לרכישה ובנייה של האבטחה הטובה מסוגה בכל מוצריה תוך התמקדות מיוחדת על חידושים "שנולדו בענן ומיועדים לענן".