מסכי ענק? ספר לסבתא-בינה-מלאכותית: גוגל גנבה את ההצגה בווגאס

בין מסכי טלוויזיה מטורפים בכל הצורות והגדלים ודרכים חדשות לשמוע מוזיקה, דווקא החברה שהחלה במנועי חיפוש הביאה עמה בשורה מגניבה במיוחד, שלבשה דמות די מקורית

גדול יותר, איכותי יותר, חכם יותר - זו ממשיכה להיות השאיפה של מסכי הטלוויזיה. התחום אולי חווה שינוי בהרגלי הצפייה, אבל עדיין כמעט כל אחד רוצה מסך בבית.

במחיר לא שונה בהרבה ממחירי מסכי ה-4K, ייכנסו לשוק כבר השנה מסכי ה-8K שיהיו זמינים למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. אתמול בפתיחת התערוכה התחרו היצרניות הקוראניות סמסונג וLG במסכים מתקדמים: בזמן שסמסונג הלכה על הגודל עם מסך בגדול של כ-200 אינצ', LG הלכה על מסכים גמישים. ואם כבר מסכי מגע - אז למה לא להשתמש במקרן ולהפוך כל משטח לזירה ראויה למשחקים כמו הפרוט נינג'ה האגדי?

 
 
 

בבית העתידי רובוטים יהיו חלק בלתי נפרד; בינתיים, אפשר להשתמש ביכולות התנועה והמעקב שלהם כדי להסתובב יחד עם שיחת הוידאו שלנו או השירים שאנחנו אוהבים בבית. ובכלל, הדרך שבה אנחנו צורכים מוזיקה היא נושא חם; אזניות הם עדיין הדרך הכי מקובלת לשמוע מוזיקה בעידן הטלפונים החכמים.

את ההצגה במרכז הכנסים בלאס וגאס גנבה אתמול גוגל שהגיעה לקדם את העוזר האישי שלה. ביתן שלם הוקם עם כל המכשירים שתומכים בתוכנה שתענה לכל בקשה שלך אם רק תתחיל אותה ב"היי גוגל"; לצורך התצוגה הוקם עולם שלם שבו רכבת הרים שמסיעה את המבקרים בין כל האפשרויות שהמוצר מציע. והסבתא הגוגלית בעלת הבינה המלאכותית היא כל כך נחמדה, שהיא יודעת לספר לנו, בנימוס אמריקאי כמובן, שהיא לא ממש צופה בדיווחים שלנו מהתערוכה ובכלל.