בפרצוף שלכם: אפליקציית המציאות הרבודה מישראל שמככבת בווגאס

פוקימון GO היתה רק ההתחלה: חברות המציאות הרבודה, ביניהן "מנטיסויז'ן" מישראל, שוב רוצות לכבוש את העולם - והפעם לשבור את תקרת הזכוכית של תחום הגיימינג והבידור

כאילו שהמציאות שלנו לא מורכבת מספיק, חברות המציאות הרבודה שוב רוצות לכבוש את העולם: המטרה היא להרכיב על העולם הממשי שכבות וירטואליות של מידע או גופים, שישנו את הסביבה בעולם שבו כולנו עם העיניים בטלפון כל היום.

האפליקציה החדשה של מנטיס ויז'ן הישראלית, "פייספלנט", היא כרגע בגדר משחק כיפי נורא שמאפשר לכל אחד לקחת את הטלפון ולהשאיר מסרים לחברים שלו או לכלל המשתמשים באפליקציה בכל מקום.

 

 

 

 

 

כבר לפני כמה שנים, ובעיקר כשהפוקימון GO הוציא מיליונים לרחובות במטרה ללכוד פוקימונים, הבנו שמשהו מתבשל בתחום הזה - אבל בינתיים המציאות הרבודה שהבטיחה להתרחב לחדרי ניתוח ולמשקפיים יומיומיים מיוחדים נשארה בתחומי המשחקים והבידור.

בשעות האלה בלאס וגאס התערוכה פותחת את שעריה לקהל הרחב - ומציגה לא רק גאדג'טים לבית, אלא גם את החזון של החברות לשנים הקרובות ובינתיים יצרנית הרכב יונדאי גנבה את ההצגה. אתמול היא הציגה כאן את הקונספט של מכונית העתיד שנראית כמו רכב חלל שהולך על 4 כשיש צורך - בהתאם לתוואי השטח.