מי צריך אבא ואמא? הרובוט הזה יקריא לילד שלכם סיפור

תערוכת הטכנולוגיה השנתית CES יצאה לדרך בווגאס. עוד אטרקציות מערב הפתיחה: מכונה שתשמור על טריות הלחם, וכסא מתנייע עם 24 גלגלים

בערב פתיחה של תערוכה כל כך גדולה כמו CES 2019, קשה למשוך תשומת לב - והדרך כנראה הכי טובה לעשות את זה היא למלא את חלל התצוגה בריח מעולה של לחם טרי: עם מכונה שרוצה להחליף את דוכני הלחם בחנויות הקטנות, למנוע זריקה לפח של לחמים שהתיישנו ולחסוך בכח אדם.
 

כשאוכלים יותר מדי לחם ומתקשים לנוע, נזקקים לעזרה - והנה, יש כסא הממונע כפתרון למי שהליכה ממושכת קשה עבורו. בתערוכה השנה החברה משיקה גם כסא גלגלים חשמלי אוטונומי שייקח את הנזקקים לו מנקודה לנקודה באופן עצמאי.

הצעצועים המחוברים לאינטרנט ממשיכים לחפש את הילדים שלנו, כמו רובוט חמוד שיקרא לילדים סיפור, ישמיע להם מוזיקה וגם יקבל מהם משוב אם אהבו או לא אהבו את מה שניגן. הכל כדי שלא נצטרך באמת לתקשר אחד עם השני - אפילו בבית. גם משחקים ישנים מקבלים טוויסטים נחמדים, כמו גרסאת הביטלס בLCD לפינבול האהוב והמוכר.

טרנד חם מאוד כיום הוא העיסוק בחוש הריח והניסיונות להכניס אותו אל העולם האינטרנטי: כשכיבו את האורות באולם, שמכיל תכשירים מעולם הצעצועים, דרך הרפואה ועד חללית יפנית שרוצה להגיע לירח - נדלקו האורות באירוע החגיגי של קהילת הבלוקצ'יין. למרות השנה הקשה של המטבעות הקריפטוגרפיים שאיבדו עשרות אחוזים מערכם, הם בחרו לערוך מסיבה באחוזה של מייק טייסון בה צולם הסרט "בדרך לחתונה עוצרים בוגאס" - וזאת, דווקא בתערוכה שמספרת לנו בכל שנה שמה שקורה בווגאס יגיע בקרוב, לכל העולם.