סנדרה בולוק מתוך קופסת הציפורים - ההשראה לאתגר, יוטיוב

נטפליקס באזהרה יוצאת דופן: אל תבצעו את האתגר הבא

נטפליקס שמחה שאנשים צופים בסרט האימה החדש שלהם, קופסת הציפורים, בכיכובה של סנדרה בולוק אבל יש להם בקשה אחת קטנה - אל תנסו לשחזר את הסרט בחיים האמיתיים

בסרט קופסת הציפורים (Bird Box), שבוים על ידי סוזן בייר ועכשיו מציג בנטפליקס, הדמויות הולכות ביער עם כיסוי עיניים כדי להגן על עצמן מכוח בלתי נראה שיכול לקחת לאנשים את השפיות ולגרום להם להתאבד. השורדים שנותרו בכדור הארץ מכסים את העיניים שלהם כדי להימנע מהמצב הזה ויוצאים למסע מלחיץ ומפחיד.

כעת המעריצים של סרט האימה מנסים בעצמם משהו שנקרא "אתגר קופסת הציפורים" (#BirdBoxChallenge), בו המשתתפים צריכים לבצע פעולות יום יומיות בכיסוי עיניים, בדיוק כמו דמותה של סנדרה בולוק בסרט.  האתגר המעט מטופש, הלחיץ את האנשים בנטפליקס שהחליטו לצייץ בטוויטר את האזהרה הבאה:

"אנחנו לא מאמינים שאנחנו צריכים להגיד את זה אבל בבקשה אל תפגעו בעצמכם עם אתגר קופסת הציפורים. אנחנו לא יודעים איך הוא התחיל, ואנחנו מעריכים את האהבה אבל המשאלה שלנו ב-2019 שלא תגמרו בבית חולים בגלל ממים".

למרות שנטפליקס ניסתה לעזור ולמנוע את האסון הבא על ידי פרסום האזהרה שלה, הפוסט גרם לאנשים להיחשף לאתגר ולנסות אותו בעצמם. לאור העובדה שנטפליקס כבר גנזה פרק מהתוכנית של חסן מינאז' שדיבר על ערב הסעודית אחרי תלונה מצד הממשלה, מישהו הציע בציניות שינקטו כאן באותה הגישה למען ביטחון הצופים.

הטריילר לסרט האימה החדש של נטפליקס: