תל אביב בלילה: הפוסט המשעשע של עיריית תל אביב שבר את הרשת

פוסט ויראלי של עיריית תל אביב גרר עשרות אלפי תגובות של עמודי עיריות ועמודים עסקיים, שהצטרפו לחגיגה - על חשבון ירושלים המנומנמת

אמש, ערב הסילבסטר, התעוררו בעיריית ירושלים בדקה לפני חצות לתיוג של דף הפייסבוק של עיריית תל אביב עם השאלה: "ערה?" הפוסט ההומוריסטי גרר אחריו שרשרת של תגובות מעיריות שונות ברחבי הארץ, וכמו-כן גם של עמודים עסקיים רבים שהצטרפו לחגיגה. הפוסט הפך ויראלי עד מהרה, כשעוד ועוד אנשים ממקמים את עצמם על הציר שבין אנשי המסיבות לבין אלה שהעדיפו לנמנם בערב השנה האזרחית החדשה.

"מה קרה? קצת קר אז נזכרת בי?", הגיבו בעיריית ירושלים, ואחריהם הגיבו גם עמודי פייסבוק של עיריות אחרות כמו רמת גן, גבעתיים, דימונה, נתיבות, חיפה, ב"ש וכפר סבא. חברת החשמל כתבה: "תכבי את האור, אנשים מנסים לישון כאן", וגם "תפסת אותי רוקדת על עמוד, מסיימת לחבר מישהו ובאה". בעיריית באר שבע הגיבו: "אני פורשת לישון. קמה עוד כמה שעות". משרד החינוך כתב בבוקר: "יאללה לקום, יש בית ספר" ובזק"א העיזו וכתבו: "הגענו אחרונים, כרגיל. אם צריך לאסוף מישהו - דברו איתנו."


הפוסט צבר עד כה אלפי שיתופים ועשרות אלפי תגובות ולייקים, והיד עוד נטויה. מה שבטוח, מי שחשב שישתעמם בערב הסילבסטר - התבדה.

 שרשור התגובות בפוסט של עיריית תל אביב

שרשור התגובות בפוסט של עיריית תל אביב ( צילום מסך)