מסי בסלון: האפליקציה הזו היא כל מה שאוהדי הכדורגל חלמו עליו

מלייב צ'אט עם לאו מסי ועד פגישה אחד על אחד עם דייויד בקהאם - כל מה שאוהדי הכדורגל אי פעם חלמו עליו, באפליקציה אחת

אם גם אתם תמיד חלמתם לדבר עם ניימאר, תהיתם מה מסי עושה אחרי משחק או מה התחביבים של סוארס, אפליקציית "אוטרו" תשב בול עליכם. "אוטרו ", אחר בלטינית, מספקת רגעים מעניינים וקצת אחרים מחיי הכוכבים -  גם מחוץ למגרש הכדורגל. אבל לא רק את הכוכבים העכשוויים תמצאו על המסך שלכם – אלא גם את זינאדין זידאן, דיוויד בקהאם, אריק קנטונה ואחרים.

מי שבעניין ימצא שני מסלולים. היוקרתי, פרימיום - בארבעה פאונד לחודש, בו תוכלו לצפות בראיונות בלעדיים, סרטים דוקומנטרים, ואפילו לקחת חלק בצ'אט לייב עם הכוכב האהוב עליכם. המסלול השני, החינמי והבסיסי, מציע עדכונים על עולם הכדורגל, וזהו פחות או יותר.

 ליאו מסי

ליאו מסי (אפליקציית אוטרו)

 

לכל שחקן באוטרו ציר זמן המסמן את חייו המקצועיים, מרגע שעלה למגרש לראשונה ועד רגעי השיא בקריירה שלו.

הפוטנציל – די מטורף. הרי לכל שחקן יש מיליוני עוקבים, ובעולם יש פחות או יותר שלושה מיליארד וחצי אוהדי כדורגל. אם כל אחד יביא את שלו, נקבל רשת חברתית שהיא גם מועדון האוהדים הגדול בהיסטוריה.

מי שעומד מאחורי האפליקצייה הוא ג'רמי דליין, לשעבר המפתח הראשי של מוטורולה וחבר קרוב של דיוויד בקהאם. השניים התקרבו בימים שבהם בקהאם היה הפרזנטור של החברה הסלולרית. עלות הפרוייקט עומדת על יותר מחמישים מיליון דולר, אותם מימנה חברת "23 קפיטל" הבריטית שחולשת על עולמות המוזיקה, הספורט והבידור.

כדורגל בימינו כבר ממש לא משחקים תשעים דקות, והאפליקציות ממשיכות לספק את הסחורה הרבה אחרי שריקת הסיום.