משתמשים ב"פנגו"? ייתכן שאתם משלמים על שירות שלא ביקשתם

פוסט בפייסבוק חשף כי רבים משלמים על שירותי חנייה שלא ביקשו באפליקציית 'פנגו'. גשו עכשיו לאפליקצית הפנגו שלכם, היכנסו להגדרות ובדקו אם שירות "זזתי" מופעל

פוסט בפייסבוק של רן בר זיק חשף כי רבים משלמים על שירותי חנייה שכלל לא ביקשו: "הסטטוס הזה יכול להיות שווה לכם כמה מאות שקלים," כותב בר זיק. "גשו עכשיו לאפליקצית הפנגו שלכם, היכנסו להגדרות ובדקו אם שירות 'זזתי' מופיע כמופעל. אם לא - הרווחתם".

שירות "זזתי" של אפליקציית פנגו מאפשר כיבוי של הפנגו בעת שמוציאים את המכונית מהחנייה. אלא שברירת המחדל ברישום לאפליקצייה כוללת תשלום חודשי ע"ס 6.90 ש"ח כדי לקבל את השירות הזה, מבלי להודיע כי ניתן לבטל את האפשרות הזו. 

 
 
אפליקציית החנייה פנגו

אפליקציית החנייה פנגו ( צילום מסך)

 
 
 

מפנגו נמסר בתגובה: "שירות פנגו סימפל כולל תזכורות לסיום והפעלת חניה, התראה בתזוזת הרכב וכולל את החניון המהיר. השירות חוסך זמן וכסף רב בגין זמן חניה או דוחות חניה מיותרים. פנגו פועלת בשקיפות מרבית ובכל ערוץ הצטרפות לשירות אנחנו מדגישים את מחיר השירות בנוסף, כל לקוח שמצטרף לשירות מקבל בדואר האלקטרוני פרטים מלאים של סיכום העסקה וכמובן המידע נגיש כל העת בפירוט החיובים באפליקציה. פנגו שמה לעצמה כערך עליון את עקרון השירות וההוגנות וקשובה לקהל לקוחותיה, ככל שלקוח חש שהוא לא מרוצה מהשירות או אינו מעוניין בו הוא כמובן יכול להסירו בקלות. בכל מקרה אנו בוחנים כל פניה ונותנים מענה פרטני לכל אחת, אנו מזמינים את הלקוחות לפנות ולקבל סיוע באמצעות המוקד בטלפון 4500*".