ספונטני ואינטימי: כך תימנעו מתמונות חתונה גנריות ומשעממות

תשכחו מאלבומים מהודרים או תמונות מבוימות בצורה מגוחכת, החתונות של היום מתרחשות כמעט מהתחלה ועד הסוף באינסטגרם. אז מה צריך לעשות כדי שכולם יזכרו את הרגעים היפים?

כמה פעמים כבר שמענו בשנים האחרונות על החתונות המוגזמות, המטורפות וחסרות ההיגיון עם הגימיקים שעולים עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. אבל בימינו, שילהוב האורחים הוא רק רעש רקע. היום – אם זה לא מצולם, מתויג ומועלה לאינסטגרם – זה פשוט לא שם.

טירוף ההאשטאגס והסטוריז השתלט לחלוטין על עולם החתונות, וההשקעה בתיעוד הוידאו ובתמונות מהיום שאמור להיות המאושר בחיים - היא חסרת תקדים. כשמסתכלים על בלוגים של חתונות הכל נראה אותו הדבר: הולכים אחוזי ידיים עם השקיעה, מצמידים זוגות הנעליים, שמלה תלויה על קולב טרם נלבשה מול השמש או זוג קטן עם שמיים גדולים.

ואל תבינו לא נכון, אנחנו לא מזלזלים בתמונות. הרי מה לא יעשה זוג טרי ומאוהב כדי לזכור את הרגעים היפים שבגללם נכנס לברית הנישואים. הבעיה עם התמונות האלו שהן כולן נראות כמו סרט נע של אותו אירוע. הן כבר פחות מראות את האנשים שחוגגים בהן, אלא יותר כמו תמונות גנריות של חתונה מלוח פינטרסט. כן, זה מתחיל להיות משעמם.

כמו בכל אתגר של אנשי העידן המודרני: איך להיות כמו כולם אבל עדיין ייחודי, ישנם גם כמה זוגות שהחליטו להשקיע בצילומי חתונה שאולי לא ישקפו את האופי שלהם אבל בוודאות לא יהיו בשום אלבום אחר.

רגע לפני סוף השנה, הדיילי מייל הבריטי פרסם השבוע מצעד של עשרים תמונות החתונה המשוגעות והמדהימות של 2018. ביניהן: צילומי אוויר ביער מכוסה שלג, טקס בתוך מבוך סיינה המפורסם באיטליה וצללית של הזוג מול שביל החלב.

אולי שווה לזכור שהתיעוד האמיתי של האושר נמצא דווקא בשמחה הספונטנית. אלו אולי לא התמונות הכי וואו או מעוררות השראה, אבל יש בהן עניין, תיעוד כנה, שונה מהפוזות המשומשות.לקראת גל חתונות החורף ופתיחתה של העונה הבאה: תזכרו לתעד באומץ את הרגעים האותנטיים והאינטימיים מהיום המרגש, רגעים שייזכרו היטב באלבום, אבל גם בלב.