קולין קרול, מייסד ויין , גטי אימג'ס/אימג'בנק

קולין קרול, מייסד vine ו-HQ Trivia, מת בגיל 34 ממנת יתר

איש ההייטק, שהיה מממציאי אפליקציית סרטוני 6 השניות ועבר מאז למשחק טריוויה פופולרית, נמצא הלילה מת בדירתו במנהטן. "הפך את האינטרנט למקום טוב יותר"

האפליקציה שהמציא, יחד עם רוס יוסופוב, היתה אחת הפופולריות ברשתות החברתיות עד לפני מספר שנים, כאשר אנשים רבים שיתפו vines - סרטוני וידאו של 6 שניות, שהיו מתנגנים באופן מחזורי. גם לאחר שחדלה להיות רלוונטית, הוא נשאר בסביבה כאשר פיתח בשנה האחרונה אפליקציית טריוויה פופולרית בשם HQ Trivia, המאפשרת להתחרות על כסף בשאלות ידע כללי. אבל כעת (ראשון) חייו של האיש, קולין קרול, הגיעו לקצם הטראגי, לאחר שגופתו נמצאה בדירתו במנהטן.

קרול, בן 34 בלבד, מת ממנת יתר של סמים. חברתו שלא הצליחה להשיג אותו ביקשה מהמשטרה לבדוק לשלומו, וזו נכנסה לדירה ברובע הניו יורקי ומצאה אותו מת.

 

 

 

 

 

 

יוסופוב, שהיה מזועזע לשמע הבשורה, כתב בטוויטר כי הוא עצוב לשמוע על מותו של חברו. "מחשבותיי ותפילותיי יוצאות אל יקיריו", כתב, "לנצח אזכור אותו כנשמה טובה ולב גדול. הוא הפך את העולם והאינטרנט למקום טוב יותר. נוח בשלום על משכבך, אחי".

למרות ההצלחות, חייו בהייטק של קרול היו סוערים למדי ולא תמיד רצופי הצלחות. הוא עבד גם כיועץ לחברת טוויטר אך פוטר בשל "בעיות בניהול" מצדו ב-2014, ונשים שעבדו לצדו טענו כי התנהג כלפיהן בצורה שגרמה להן חוסר נוחות, אם כי לא הגישו נגדו תלונות בנושא.