כך העמיד שחקן pubg את כל משטרת מרחב נגב על הרגליים

הילדים כבר מכירים את משחק ההישרדות המקוון pubg, ועכשיו הגיע תור המשטרה: כשאחד השחקנים עבר מהמרחב הווירטואלי למציאותי והכניס את כוחות הביטחון לטירוף מערכות

הוא הפך למשחק הנמכר ביותר בשנת 2018 ואין כנראה ילד בישראל שלא מכיר אותו או שיחק בו לפחות פעם אחת. ולמי שבכל זאת לא נחשף עד היום, תכירו את pubg: משחק אקשן-הישרדות און ליין שבו מאה שחקנים שונים בו זמנית, מוצנחים לתוך שדה קרב, מחפשים נשקים ודרכים להרוג את שאר המתחרים. רק האחרון ששורד מנצח.

עד לאחרונה השחקנים נשארו במרחב הוירטואלי, אלא שבשבוע שעבר בחר אחד השחקנים להפוך את המשחק למציאותי והקפיץ על הרגלים את כל מרחב נגב של המשטרה. תחילה השחקן התקשר למוקד מדא וסיפר שנפצע ולאחר מכן התקשר גם למשטרה. 

 
 

במשטרה ניסו לחזור למתלונן ולא הצליחו והנחת העבודה הייתה שהוא נורה והוא בין חיים למוות. מסוק משטרתי, מאות שוטרים ומתנדבים, פרשים ורחפנים שהועלו לאוויר חיפשו אחר המתלונן במשך שתים עשרה שעות ורק בשעות הצהריים למחרת הוא אותר. אז התברר כי מדובר בבדואי מהפזורה שעל פי החשד ביים את הירי ואת פציעתו כחלק מהשתתפותו במשחק ה-pubg

החשוד, שמכחיש את המיוחס לו, נעצר ושוחרר בתנאים מגבילים. עכשיו במשטרה מתכוונים להגיש נגדו כתב אישום וגם לתבוע אותו בעבור הוצאות בסך מאות אלפי שקלים אחרי שהקפיץ לשווא כוחות רבים.