שידוך מפתיע: השב"כ משתף פעולה עם אחד מיוצרי פאודה

כשהמציאות עולה על כל דמיון: מה גרם לשב"כ לשתף פעולה עם אחד מיוצרי סדרת הלהיט פאודה? ומה הקשר לחידה מיסתורית ושלט ענק מחוץ לאיזור התעשייה בהרצליה? צפו

מסתבר שמצוקת כח העובדים הטכנולוגים בישראל לא פסחה גם על השב"כ. בימים האחרונים עלה לאויר קמפיין מסקרן במיוחד של שרות הביטחון הכללי, ונראה שבמקום החידה המסורתית, הכינו שם הפעם משהו הרבה יותר מורכב מכך.

הארגון העלה לאויר אתר בשם www.israelneedsu.com ובו ממתין לכם אתגר מורכב בן ממספר שלבים הדורש  ידע מכמה עולמות טכנולוגים מתקדמים, הנוגעים לעשייה הטכנולוגית של שב״כ.  בארגון יודעים לספר כי החידות נכתבו על ידי מיטב המומחים והמהנדסים בארגון וכי  "מדובר באתגר הנותן דגש לחיבור שבין הטכנולוגיה המתקדמת לבין העולם המודיעיני-מבצעי של שב״כ". 

השלט בכניסה לאזור התעשייה בהרצליה:  ישראל צריכה אתכם ואתכן

השלט בכניסה לאזור התעשייה בהרצליה: ישראל צריכה אתכם ואתכן (שרות הבטחון הכללי)

 

בנוסף, רתמו שם את שירותיו של רותם שמיר, מי שביים את העונה השנייה של סדרת הלהיט של yes, פאודה. סרטון הגיוס המושקע שביים שמיר כולל אפקטים מיוחדים ועלילה שלא תבייש סרט בסדרת סרטי "משימה בלתי אפשרית" - גם אם לעיתים קרובות מדי הוא גולש למחוזות המדע הבדיוני.

 במקביל שלטי ענק כיסו את היציאה מאזור התעשייה של הרצליה, המכיל ריכוז רב של חברות הייטק על כל אלפי העובדים של אלו, עם הכיתוב  "?Israelneedsu.com  Are you good enough ". 

יש לציין שמהשב"כ נמסר כי עד כה,  איש לא הצליח לפצח את כל שלבי האתגר.