מיתוג בישראל, pixabay

החברה שהחייתה את המילה "מיתוג" בישראל

כל עסק מכיר בחשיבות של שיווק בצורה נכונה, על מנת לצבור לזכותו קהל לקוחות גדול, שיבחר דווקא בשירותיו או במוצריו, על פני העסקים המתחרים לו. כיום, בעידן המודרני והטכנולוגי המתקדם שאנו חיים בו כיום, אין ספק ששיווק דיגיטלי הוא השיווק הנכון והרלוונטי ביותר, עבור כל עסק המתיימר להיות עסק דומיננטי, מוכר, מוביל ונבחר. בכדי להתחיל ולשווק במדיה הדיגיטלית עסקים או חברות, הרי שיש צורך לאפיין את העסק ולמתג אותו היטב. לא ניתן לשווק ברמה גבוהה ואיכותית, עסק אשר לא ממותג בצורה איכותית, ממוקדת, תכליתית ושיווקית. אם אתה בעל עסק, גדול, קטן או בינוני וגם אתה מכיר בחשיבות של מיתוג נכון וראוי של העסק שלך, כדאי מאוד שתכיר את ג'נסיס, שמהווה כיום ללא ספק את החברה את ממתגת עסקים ברמה המדויקת ביותר, הנכונה ביותר והגבוהה ביותר.

חברת ג'נסיס – במי מדובר

כאשר מדובר על חברת ג'נסיס, מדובר על חברה אשר הוקמה בשנת 2007. מטרתה של החברה הייתה מאוד ברורה. החברה שמה לה לערך עליון להביא לידיעתם של כל בעלי העסקים, את החשיבות ואת המשמעות של מיתוג איכותי וראוי. בעוד שלא תמיד בעלי עסקים הבינו את החשיבות של מיתוג או פשוט לא ידעו כיצד נכון למתג את העסק שלהם, קמה חברת ג'נסיס והביאה עימה בשורה חדשה בעולם המיתוג. כיום החברה מונה 32 עובדים, אשר מחולקים למספר מחלקות, כאשר כל מחלקה מעניקה מענה אחר בתחום המיתוג, השיווק והפרסום. מטרתה של החברה היא להעניק לכל עסק את המעטפת כולה בתחום המיתוג השיווק והפרסום הדיגיטלי. נכון לשנת 2018, ג'נסיס מיתגה מעל 1000 עסקים בישראל מכל התחומים: בין אם מדובר בעסקי נדל"ן, בין אם מדובר בעסקי אוכל ומסעדנות ובין אם מדובר בעסקים שונים מכל סוג באשר הוא. המיתוג האיכותי אשר יוצרת ג'נסיס עבור כל עסק, מסייעת לו להיות עסק מצליח ומוכר, אשר צובר לעצמו קהל לקוחות גדול ומשמעותי.

כיצד ג'נסיס ממתגת עסקים

 מיתוג עסקים, חייב להיות איכותי, תכליתי וממוקד, על מנת לממש את מטרתו. בתהליך המיתוג, ג'נסיס תגדיר את תכונת המותג- כלומר, החברה תבין באיזה עסק מדובר, מה הסיפור של העסק, איזה שירותים או מוצרים ייחודיים הוא מציע, מהי נקודת הכוח של העסק ועוד. לאחר מכן, החברה תאפיין את קהל הלקוחות של העסק, כלומר, לאיזה לקוחות כדאי שהעסק יפנה, באיזו שכבת גיל, באיזה מצב סציו אקונומי כדאי שיהיו ועוד. הגדרת קהל היעד הוא ללא ספק חלק חשוב ביצירת המיתוג העסקי. מעבר לכך, ג'נסיס דואגת לבדוק את המיתוג של העסקים המתחרים לעסק הדורש מיתוג, היכן המיתוג שלהם מצליח והיכן לא. בדרך זו, החברה מסיקה מסקנות ומיישמת בצורה הטובה ביותר את המסקנות על מיתוג העסק. בסופו של תהליך המיתוג, העסק העומד על הפרק ימותג בצורה הנכונה והטובה ביותר ויצליח לצבור לו מעגל לקוחות גדול ומשמעותי, אשר יבחר דווקא בעסק זה על פני מתחריו.

האני מאמין של חברת ג'נסיס

חברת ג'נסיס מאמינה כי מיתוג עסקי נכון מתחיל בהבנה העמוקה ביותר של מהות העסק שלך מבחינה עסקית. החברה תרד לעומקם של דברים, תגלה את היתרונות הגלומים בעסק שלך, את נקודות החוזק שלו, את הייחודיות אותה הוא מציע בניגוד לעסקים מתחרים. מתוך הבנה עמוקה של התועלת של העסק והייחודיות של העסק, ג'נסיס תבנה לעסק מיתוג המשדר את כל הייחודיות של העסק. מיתוג זה יהווה מיתוג חזק, אשר יאפשר ללקוחות פוטנציאלים רבים לבחור בעסק כנותן השירות שלו. ג'נסיס מאמינה שההצלחה של העסק, היא ללא ספק ההצלחה שלה עצמה. החל משנת 2012, ג'נסיס אחראית למיתוג של מעל ל650 בתי עסק ממגוון סוגים. לקוחותיה של ג'נסיס יוכלו להעיד על המקצועיות של אנשי המקצוע העובדים בחברה, על האיכות, על היחס האישי ועל הליווי הצמוד של העסק בתהליך המיתוג, השיווק והפרסום שלו, מרגע ההתחלה ועד לסוף התהליך, המביא עמו תוצאות בשטח.

ג'נסיס דואגת לנראות החדשה של עסקים בישראל, על ידי איכותי ויעיל ועל ידי שיווק ופרסום דיגיטליים נכונים ורלוונטיים לכל עסק בהתאם לשלל פרמטרים שונים עליהם יש לתת את הדעת בתהליך זהמיתוג עסקי