ה-CTO של Alcide גדי נאור, טוויטר/Alcide

חברת אבטחת הענן Alcide מגייסת 7 מיליון דולרים

את הגיוס הובילה CE Ventures לצד המשקיעים הקודמים בחברה אינטל קפיטל ואלרון. עד היום גייסה החברה כ-12 מיליון דולרים

שנה אחרי שהשלימה גיוס SEED בסך 5.2 מיליון דולר, ושבעה חודשי םאחרי שהמוצר של החברה יצא לשוק - סטארטאפ אבטחת הענן  Alcide מודיע על השלמת סבב גיוס נוסף בסה"כ 7 מיליון דולרים שאמור לתמוך באסטרטגיית ההתרחבות של החברה.

"בנינו את Alcide כפתרון אבטחה המסוגל לאכוף מדיניות אבטחה ייחודית המבוססת באפליקציה בכל השירותים ולעשות זאת באופן אחיד ואוטומטי. יחד עם זאת, הפתרון מסוגל להתמודד עם הצורך הממשי של צוותי האבטחה וה-DevOps בגישה אחת מקיפה ומאוחדת הכוללת את הרשת, היישומים והשירותים החיצוניים," אמר רני נחמיאס, מנכ"ל ומייסד שותף של  Alcide. "אנו מצפים להשתמש בהון שגייסנו כדי להביא את ה-Microservices Firewall שלנו לשווקים אחדים, ולהרחיב את צוותי המכירות והשיווק שלנו המובילים את המהפכה באבטחת הענן."

 השותפים המייסדים של Alcide – מימין המנכ"ל רני נחמיאס ולצידו ה-CTO גדי נאור

השותפים המייסדים של Alcide – מימין המנכ"ל רני נחמיאס ולצידו ה-CTO גדי נאור ( Alcide)

 

את הגיוס הנוכחי הובילה CE Ventures לצד המשקיעים הקודמים בחברה – אינטל קפיטל ואלרון והוא ישמש להתרחבות החברה בארה"ב, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. כחלק מהמהלך יצטרף בן וייס, שותף ב-CE Ventures, לדירקטוריון Alcide. בכך מגיע סך הגיוסים של החברה עד היום  לכדי  מעט יותר מ - 12 מיליון דולרים.

בחברה מספרים כי "פלטפורמת הגנת הענן של Alcide, מאבטחת מגוון  של ארכיטקטורות ענן נפוצות וכאלו הכוללות אפליקציות, ארכיטקטורות ותשתיות שונות, אשר לכל אחת מהן צרכים, דרישות ופרוטוקולי אבטחה ייחודיים. חומת האש של Alcide, המונעת על-ידי למידת מכונה,מאפשרת לצוותים להגדיר, ליישם ולאכוף מדיניות אבטחה בפלטפורמות הענן השונות, כדי להשיג פיקוח רצוף והערכת סיכונים ואמון".

"אנו נרגשים לתמוך בצוות של Alcide המספק מענה לצורך הנוכחי בשוק לסוג חדש של חומת אש לענן," אמר בן ווייס, שותף ב-CE Ventures. "ה-Microservices Firewall של Alcide מספקת יכולת גילוי של קשרי תלות בין תשתית ויישומים וגם מצליח ליישם אכיפה  מורכבת של בקרות אבטחה אחידות. כל אלה עטופים יחד בפלטפורמת אבטחה פשוטה". "מאחר ואימוץ השימוש בפלטפורמות ענן ממשיך להתרחב במהירות, עסקים מתמודדים עם 'שטחים מתים' חדשים באבטחה המאפיינים את הסביבות המבוזרות", אמר אנתוני לין, סגן נשיא באינטל קפיטל ומנכ"ל אינטל קפיטל אינטרנשיונל. "פתרון האבטחה של Alcide מסייע להתמודד עם סיכונים אלה בכך שהוא מאפשר לעסקים לאבטח ולפקח באופן אחיד על הסביבות שלהם, ללא תלות ביצרן הענן, עומס העבודה או השירותים מצד שלישי".