מלים הורגות: בפעם הבאה שתלעגו למישהו ברשת, תחשבו על האיש הזה

ניקיטה רזבוז'אב, כתב ערוץ NTV הרוסי, הוכה בשידור חי במהלך שידור טלוויזיה והפך לדאחקת רשת. שנה אחר כך, לאחר שהרגיש מושפל ונפרד מבת זוגו, סופו היה טראגי

לא קשה להבין איך ולמה הסרטון, בו שדר סופג אגרוף לפנים במהלך שידור חי, הפך לוויראלי - אבל במקום גיבור רשת, האיש שמככב בו, כתב רשת NTV הרוסית ניקיטה רזבוז'אב, הפך לגיבור טראגי.

הסיפור החל לפני כשנה וחודשיים, באוגוסט 2017 - רזבוז'אב הגיע למוסקבה כדי לסקר את יום ההוקרה השנתי לחיל הצנחנים הרוסי, אבל עובר אורח ששתה קצת יותר מדי התפרץ לו לשידור, והכה אותו מול המצלמות. 

 
 
 

התקרית החריגה הפכה לשיחת היום ברוסיה ושודרה בכל הערוצים ומהדורות החדשות, אבל החגיגה האמיתית היתה ברשת - הסרטון התפוצץ בכל הפלטפורמות, צבר מאות אלפי צפיות והפך ללהיט ברשתות החברתיות.

חוץ מדאחקות על חשבונו של רזבוז'אב, עכברי המקלדת מצאו גם פרטים על האיש שהכה אותו, אלכסנדר רובלוב, אדם עם חיבה מיוחד לאלימות. רק שהחשיפה הגדולה היתה בשביל רזבוז'אב קצת יותר מדי. הוא חש מושפל, התנתק מהסביבה ונפרד מבת הזוג שלו.

הכתב ניקיטה רזבוזאב מוכה בשידור חי
 

הכתב ניקיטה רזבוז'אב מוכה בשידור חי (צילום מסך - NTV )

 

בשבוע שעבר, אחרי יותר משנה, הוא קפץ למותו מהקומה ה-11. רגע לפני הוא כתב ברשת החברתית VK, הפייסבוק של רוסיה, שהוא מתנצל על הדרך שבה בחר לשים קץ לחייו.

התוקף רובלוב, שבזכות התקרית הפך בעצמו הפך לסוג של כוכב רשת, פרסם התנצלות ושלח את תנחומיו למשפחה, יחד עם אלפי גולשים נוספים. רובם הביעו צער וחרטה על החלק שלהם בטרגדיה הזאת, והבטיחו לגלות יותר רגישות, לחשוב יותר לפני שהם משתפים, ולהפוך את האצבע לפחות קלה על האנטר.