אוזיות הטרה החדשות של ג'ייברד, יח"צ

Jaybird משיקה בישראל את אוזניות הספורט הכי זולות שלה עד היום

דגם ה-Tarah חדש של יצרנית אוזניות הספורט Jaybird אמנם לא מחדש יותר מדי בתחום הסאונד אך לראשונה מציע מחיר נגיש יותר למי שמחפש אוזניות ספורט או כושר ייעודיות

חודש אחרי השקת דגם ה-X4, ב-Jaybird לא עוצרים ומשיקים אוניות חדשות המתגאות בתג מחיר נגיש ביחס למוצרי החברה הקודמים. דגם Tarah החדש נושא מחיר מומלץ לצרכן של כ- 449 ש"ח - הנמוך ביותר אי פעם עבור אוזניות  מבית היוצר של חברת הבוטיק.

אז מה חדש הפעם? ובכן מעבר למחיר בחברה מספרים כי ה- Jaybird Tarah פותחו במטרה לייצר את חווית הסאונד האידיאלית לפעילות ספורטיבית, אך לא רק. כך, וכמיטב המסורת של Jaybird,הן מציעות איקוולייזר להתאמה אישית של הצלילים, סט מתאמים עשיר וסט סנפירי סיליקון, שיבטיחו כי האוזניות יישארו במקומן גם בפעילות אינטנסיבית במיוחד.

האוזניות החדשות מצוידות  בטכנולוגיית טעינה מהירה שהמשמעות היא שלאחר 10 דקות טעינה תזכו לקבל  עד שעת שימוש רצופה. עוד מצורף גם שלט מובנה זעיר וקל משקל, מיקרופון מובנה לניהול שיחות טלפון והפעלה של עוזרות קוליות, דוגמת ה- Siri של Apple או Google Assistant.

"לאחר שבדקנו את הנושא לעומק, אנו יודעים שחובבי ספורט רבים עדיין לא עשו את המעבר מאוזניות חוטיות לאלחוטיות" אומר ג'יימי פארקר, מנכ"ל Jaybird, "בדיוק לשם כך פיתחנו את ה- Tarah- להיות ההיכרות הראשונה והמושלמת עם עולם האוזניות האלחוטיות. שמנו דגש מיוחד על עיצוב ספורטיבי ונוחות שימוש, מבלי להתפשר על כל מה שמאפיין את Jaybird: התאמה אידיאלית לכל פעילות ספורטיבית, סאונד איכותי, עמידות בפני זיעה ובפני מים, חיי סוללה ארוכים ואפליקציה ייעודית להשלמת החוויה. אנו מאמינים שברגע שאנשים ינסו את Tarah, הם לעולם לא יחזרו להשתמש באוזניות חוטיות" 

 לאזניות מצורף סט מתאמים עשיר וסט סנפירי סיליקון, שיבטיחו כי האוזניות יישארו במקומן גם בפעילות אינטנסיבית במיוחד
 

לאזניות מצורף סט מתאמים עשיר וסט סנפירי סיליקון, שיבטיחו כי האוזניות יישארו במקומן גם בפעילות אינטנסיבית במיוחד ( יח"צ)

המשתמשים ב- Jaybird Tarah יוכלו לעשות שימוש גם שימוש גם באפליקציה הייחודית של החברה, שמאפשרת גם לחבר מספר זוגות אוזניות לאותו מקור שמע - לחוויית אימונים משותפת עם חברים, וגם - חיבור אוזניה אחת ל- 2 מקורות שמע. 

 לאוזניות מצורף שלט מובנה והן יתממשקו לאפליקציה
 

לאוזניות מצורף שלט מובנה והן יתממשקו לאפליקציה ( יח"צ)


ה- Jaybird Tarah ימכרו בארץ ב- 3 צבעים; אפור, כחול ושחור, ויהיו זמינות לרכישה בישראל במהלך החודש הקרוב ברשתות ובחנויות המתמחות.