Fiverr עולה על המגרש, Colin Miller

השקט שלפני ההנפקה? Fiverr מכריזה על חסויות בשני ענפי ספורט

ביבשה, בים ובענן? בעוד הרחשים סביב היתכנותה של הנפקה באופק רק גוברים, ב-Fiverr ממשיכים למלא פיהם במים ובמקום משחררים כמה הכרזות מעניינות הקשורת לעולם הספורט

 Fiverr, זירת המסחר האלקטרונית הגדולה בעולם לשירותים דיגיטליים וקריאטיביים, הודיעה היום על מתן חסות עולמית ליצרנית מכוניות המרוץ הישראלית Griiip. Griiip, שהחלה את דרכה ב-2015 בפתח תקווה, נוסדה בעקבות החזון להפוך את עולם הספורט המוטורי לנגיש יותר לקהל רחב של נהגים וצופים על ידי שילוב בין רכבי מרוץ לחדשנות טכנולוגית. החברה תכננה וייצרה את מכונית המרוץ G1, שביצועיה בשטח עולים על כל הציפיות, עבור סדרת המרוצים שלה הנקראת G1 Series. בנוסף, מפתחת החברה פלטפורמת מדיה אינפורמטיבית שתספק חווית צפיה מתקדמת. Griiip מביאה את מסלול המרוצים לסלון הבית בדרך שלא נראתה עד כה.

"משימתה של Fiverr היא לאפשר לכל אדם להיות doer" אמר מיכה קאופמן, מנכ"ל Fiverr. "זו אמירה חזקה מכיוון שהיא רלוונטית לכל אחד מאיתנו. את התשוקה הזו גילינו בצוות של Griiip בדרך בה הפשילו שרוולים ועבדו קשה בכדי לבנות את העסק שלהם, ובדרך בה עמדו במשימה השאפתנית שהגדירו לעצמם - לפתח רכב פורמולה תחרותי תחת מגבלות וקשיים לא מעטים. שתי החברות מאמינות כי אחד התפקידים המרכזיים של טכנולוגיה היא בהסרת מחסומים ויצירת אפשרויות חדשות לפריצת גבולות. השקפה זו ניצבת במרכז שיתוף הפעולה בינינו".

מכונית המירוצים של Griiip

מכונית המירוצים של Griiip ( Colin Miller)

 

"זה נדיר לקבל את האפשרות לעבוד עם צוות שחולק עמנו ערכים רבים כל כך" אמר תמיר פלצינסקי, מנכ"ל Griiip. "בקרב הקהילה הגלובלית של Fiverr מצאנו את אותן התכונות שאנו מחפשים באוהדים ושותפים כאחד, וההזדמנות לעבוד עם צוות מגוון וכישרוני תואמת את ה DNA והגישה של כל מי שמעורב ב-Griiip". 

כחלק מהסכם החסות, סדרת המרוצים G1 Series של Griiip תהפוך ל- "G1 Series presented by Fiverr" ותשלב את Fiverr הן בפלטפורמה והן במסלולי המרוצים. בנוסף למתן החסות Fiverr תאפשר ל- Griiip לקדם את חשיפת המותג שלה בענף הספורט המוטורי העולמי. כחברת סטארט אפ צעירה עם משאבים מוגבלים, ל- Griiip אין את היכולת לעצב, לשווק וליצור תוכן ומדיה וזהו המקום שבו Fiverr נכנסת לתמונה, כחברה המאפשרת לעסקים מכל הסוגים לרכוש שירותים דיגיטליים וקריאטיביים ממיטב הפרילנסרים הקיימים בשוק העולמי בלחיצת כפתור. באמצעות שותפויות עם חברת חדשניות דוגמת Griiip, פייבר מקווה לתת השראה לחברות ומיזמים נוספים להגשים את חלומותיהם ומטרותיהם בדרכים חדשניות ויצירתיות.

 ספינת ה all-stars של fiverr
 

ספינת ה all-stars של fiverr ( עופר רוזנבאום)

וזה לא הכל, כאמור הידיעה הזו מצטרפת להכרזה מעניינת נוספת מהחברה ובה נמסרעל מתן חסות לנבחרת החלומות החדשה של השייט הישראלי שתיקרא Team Fiverr. הנבחרת החדשה מתחרה בספינה תחרותית מדגם X41Racing ומורכבת מאלופי העולם, אלופי אירופה שייטים אולימפיים, מאמני נבחרות ישראל לאורך השנים, ואלופי ישראל בדגמי השיט השונים וביניהם: איזי סויסה (סגן אלוף עולם, שייט בכיר, מפקד הספינה והגאי), איתן פרילנדר (אלוף עולם לשעבר, מאמן, ומנהיג הצוות), התאומים אדיר ואלדר עזרא (אלופי אירופה לשעבר, מועמדים אולימפיים ב 470, מכווני מפרשים), יאיר לוי (אלוף אירופה לנוער ב 420, מכוון מפרשים), אבירם סויסה (שייט בנבחרת ישראל - טקטיקן), מאי מרכוס (גולשת נבחרת ישראל בדגם האולימפי פיאנו), און אזולאי (ממרכז צופי ים יפו, ימאי), קוסטנטין סלמין (מרכז צופי ים חיפה, חרטומן) עופרי מורן (איש צוות בספינות חוצות אוקיאנוסים, חרטומן), אורית שישה (שייטת פיאנו).

מ- Fiverr נמסר כי "מדובר על שותפות ארוכת טווח, אשר תכלול את אליפות ישראל בשייט יאכטות שתתקיים בין ה-23-25 באוקטובר, שיוט גביע קפריסין-ישראל (17-20 בספטמבר), הופעת הבכורה של הצוות בישראל תתקיים במסגרת פסטיבל השיט Sail Tlv שיתקיים בין ה 21-22 בספטמבר, ועוד מגוון תחרויות בים התיכון ותחרויות בינלאומיות נוספות דוגמת שיוט האקסטרים שיתקיים ב Rolex Cup במלטה ותחרות Volvo Ocean race". בנוסף, Fiverr תקים, תעצב ותמתג שפה תקשורתית סביב הצוות ובניית מותג לקבוצת השייט, הכוללים בניית אתר, לוגו ועוד, לצד קידום הנבחרת והסיפורים והחומרים המתועדים של הצוות והספינה.

בינתיים הקבוצה השתתפה באליפות אירופה ליאכטות בקפריסין שהסתיימה בשישי האחרון ורשמה הישגים נאים מאוד. הקבוצה התחרתה בקטגוריה הגבוהה ביותר A וסיימה במקום הרביעי  אחרי מאבק צמוד ונחוש בצמרת לאורך כל 8 התחרויות שהתקיימו ברוחות סוערות.  בשיוט הראשון שהיה מרתון שארך 78 קמ סיים הצוות במקום השלישי ומאז שמר על יציבות לאורך התחרות. באליפות השתתפו 67 יאכטות מ-12 מדינות כשמישראל השתתפו 17 צוותים בכל הקטגוריות השונות.