מסך ענק ומעבד חדש: אפל השיקה את האייפון היקר ביותר אי פעם

בארוע שנערך בשעה האחרונה במטה אפל העולמית שבקופרטינו סאן פרנסיסקו, השיקה אפל שלושה דגמי אייפון חדשים ובינהם – הדגם היקר ביותר שהחברה השיקה אי פעם

גדולים יותר, חזקים יותר וגם - יקרים יותר: אפל השיקה ערב (ד') שלושה דגמי אייפון חדשים שלא ממש מחדשים ושעון חכם אחד שיתכן ועתיד לחולל מהפכה בתחום הבריאות. הנה כל מה שאפל הכריזה ואתם חייבים לדעת:

 האייפון XS ואייפון ה XS MAX

האייפון XS ואייפון ה XS MAX (אפל)

 


1. iPhone XS

שנה אחרי שיצא דגם ה-X,  אפל הציגה לעולם את ממשיכו. כרגיל, מדובר בגרסה שרוב השיפורים והשדרוגים שלה נמצאים מתחת למכסה המנוע. המסך של הדגם המדובר הוא מסך  OLED בגודל 5.8 אינץ' שמכיל את אותה המגרעה (נוצ') שהפכה להיות הטרנד החם בעולם הסמארטפונים בשנה האחרונה. האייפון החדש מגיע עם מעבד ה A12 החדש שמקנה יכולות בינה מלאכותית וAR משדורגות הבאות לידי ביטוי בעיקר בכל הנוגע ליכולת עיבוד המידע של מצלמת המכשיר.

 דגם ה iPhone XS
 

דגם ה iPhone XS ( אפל)

האייפון החדש יגיע בשלוש תצורות שונות: דגם ה-64 גיגה בייט יעלה בארה"ב 999 דולרים, דגם ה - 256 גיגה בייט יעלה כבר 1149 דולרים ואילו דגם ה-512 גיגה בייט, הנפח הגדול ביותר שאפל הציגה, יעלה כבר לא פחות מ- 1349 דולרים.

   

iPhone Max

בנוסף למכשיר ה-XS בחברה הציגו שם מכשיר זהה לדגם הXS  -רק על סטרואידים. דגם ה iPhone Max מצוייד במסך 6.5 אינץ' - ומלבד הנתון הזה, וסוללה שבאפל מתגאים כי היא החזקה ביותר שיוצרה עבור מכשיר אייפון, הרי שהוא בעל  מפרט זה לדגם ה XS . והמחיר? ובכן קחו נשימה עמוקה כי זה לא עומד להיות זול: דגם ה-64 גיגה בייט יעלה בארה"ב 1099 דולרים, דגם ה 256 גיגה בייט יעלה כבר 1249 דולרים ואילו דגם ה-512 גיגה בייט זוכה בתואר האייפון היקר ביותר שאפל הציגה אי פעם  ויעלה לא פחות מ- 1449 דולרים.

 הדגם המוזל יגיע בשישה צבעים חדשים
 

הדגם המוזל יגיע בשישה צבעים חדשים ( אפל)

iPhone Xr

בשנים האחרונות אפל טרחה להשיק גם דגם מוזל יותר שמותג תחת משפחת דגמי ה "C"', אמרנו בשנים האחרונות? אכן, בעיקר מאחר וכי נראה שהשנה אפל נפרדת ממותג ה-"C" לטובת מיתוג חדש בשם Xr. דגם ה iPhone Xr, האח הזול יותר של הדגמים הקודמים. הדגם המוזל מגיע עם מסך LCD, מעט נחות יותר מממסך ה-OLED של הדגמים היקרים יותר - בשם "מסך רטינה נוזלית". גודל במסך הוא  של 6.1 אינץ'. לא הוצכו מחריים לדגם המוזל.

 הסדרה הרביעית של השעון החכם של אפל
 

הסדרה הרביעית של השעון החכם של אפל ( אפל)

Apple Watch Series 4

הסדרה החדשה והרביעית של השעונים של אפל מציגה מהפך דרסטי בשימוש במכשיר - אולי המהותי ביותר מאז השקתו ב-2014. אפל הציגה פיצ'ר חדש במכשיר בדמות חיישני אלקטרוקרדיוגרמה (ECG), המוכרים לציבור בזכות בדיקת ה EKG. 

השעון של אפל הופך לאביזר רפואי
 

השעון של אפל הופך לאביזר רפואי ( אפל)

המשמעות היא שהשעונים של אפל יהפכו למוצר רפואי שיוכל לאפשר מעקב ופיקוח  עבור אנשים הנמצאים בקבוצות סיכון שונות ולשמש ככלי מעקב לכל דבר עבור הקהילה הרפואית. 

 השעונים החכמים של אפל
 

השעונים החכמים של אפל ( אפל)

מבחינה עיצובית הרי שהסדרה החדשה מציגה מסכים כמעט נטולי שוליים וגדולים מבעבר. מחירי הסדרה החדשה ינועו בין 399 דולרים לדגם עם GPS ועד 499 דולרים לדגם שמתחבר גם לרשת  הסלולארית. בנוסף הוצגו דגמים יוקרתיים יותר שמחירם מטפס לרף מחיר של 799 דולרים.