זום אין: הצצה לרחפני המאוויק החדשים של DJI

ימים אחרי שהושקו, נראה שהרחפנים החדשים של DJI כבשו את תערוכת IFA בברלין. אז מה חדש, מה התחדש ומה נשאר בדיוק אותו דבר? עשינו קצת סדר בדברים. צפו

ענקית הרחפנים הסינית DJI הציגה שני רחפנים חדשים למשפחת ה-Mavic (מאוויק) הפופולארית. הדגמים החדשים, ה-Mavic 2 zoom , Mavic 2 Pro  מצויידים בסט חיישנים חדש, ואף במייצב משוכלל מבעבר המעניק שימוש חלק יותר משהכרנו עד כה  - אבל זה לא הכל.

שני הרחפנים החדשים יספקו לכם עד 31 דקות טיסה רצופות במהלכן הם יוכלו לצלם וידאו בk4  ישירות לזכרון  הפנימי של המכשיר, שמכיל 8 גיגה בייט או לכרטיס זכרון חיצוני. בנוסף תוכלו להעביר שידור חי בסטרימינג לפייסבוק או יוטיוב באיכות של FULL HD .

שני הדגמים זהים כמעט מבחינה חיצונית, כשבחברה מסבירים שההבדל בינהם טמון במצלמה. דגם המאוויק 2 פרו מיועד בעיקר לצילומי וידאו ולשם כך צוייד במצלמה חדשה מבית יצרנית מצלמות האיכות האסלבלאד, שב DJI  מדגישים כי זו הופעת הבכורה של החברה בעולם הרחפנים.

 ואילו הזום מתאים יותר לצרכי מי שמחפשים לתת דגש דווקא לתמונות סטילס – כשלראשונה מצוייד רחפן מתקפל של החברה בעדשה עם זום אופטי המצליחה לדמות עדשת 96 מילימטרים. בנוסף, דגם הזום מציג גם תכונה חדשה ובלעדית לרחפן הזה -  הדולי זום (כפי שניתן לראות בגיף מטה).

מוצר חדש נוסף שיעשה עלייה לארץ בשבועות הקרובים הוא מייצב ה- Ronin , S גימבל ייעודי למצלמות DSLR ודמויות DSLR שמעניק לצלמים יכולות שלא היו ניתנות קודם לכן במחיר נמוך יותר מאשר המייצבים הגדולים יותר של החברה.

המייצב החדש של DJI

המייצב החדש של DJI ( יוסי לוי)

 

שני הרחפנים יהיו זמינים לרכישה בישראל ביבוא רשמי של בנדא מגנטיק בשבועות הקרובים, כשמחירם המומלץ אמור להיות  6,099 ש"ח לדגם ה-Zoom,  ו-6,999 ש"ח לדגם הפרו.