רופא, רויטרס

לראשונה בבתי החולים: הזמנת תור דרך האינטרנט

המרכז הרפואי איכילוב תל אביב הוא הבית חולים הציבורי הראשון בישראל המאפשר לכלל הציבור הזמנת תור דרך אתר אינטרנט של המרכז הרפואי

  • פורסם ב:
  • 05/09/2018 19:00
  • |

בשורה משמחת עבור הציבור בישראל מהמרכז הרפואי איכילוב: מערכת מתקדמת ומקוונת לזימון תורים באינטרנט הושקה בימים אלה במערך האמבולטורי של ביה"ח איכילוב.

המערכת החדשה מאפשרת לבצע פעולות מהמחשב או ממכשיר נייד ללא צורך בהמתנה, השארת פרטים או שיחות עם מוקד זימון תורים. המערכת מאפשרת גם מעקב, ביטול או שינוי מועד התור. הזימון המקוון המלא מתאפשר בשלב זה למגוון מרפאות ושירותים. בהמשך מתוכננות הטמעות של המערכת לזימון תורים בבית חולים ברזילי באשקלון ולאחר מכן המערכת תיפרש בבתי חולים נוספים. מדובר בשלב נוסף בפרויקט הל"ב (המטופל במרכז) שהינו חלק ממהפכת הבריאות הדיגיטלית. במסגרת הפרויקט, המשותף למשרד הבריאות ולמטה ישראל דיגיטלית במשרד לשוויון חברתי, פותחו ממשקים למערכת המידע האדמיניסטרטיבית, המאפשרים בחינת תורים פנויים באתר האינטרנט של בית החולים.

 

 

 

 

 

 

בשלבים הבאים של הפרויקט, אותו מוביל משרד הבריאות, יצטרפו שירותים ומרכיבים נוספים כגון "smart chatbot"  שיאפשר שיח דיגיטלי עם המטופל לטובת איתור התור המתאים, סריקת ההפניה ועוד. 

לזימון תור - https://www.tasmc.org.il/Pages/Appointment-Intro-.aspx