סוני חשפה נעל ספורט עם לא פחות משלושה צגים

תמיד חשקה נפשכם במסך על סוליית הנעל שלכם? ובכן, החל מסוף השבוע האחרון מסתבר שזה משהו קיים: הצצה לנעל החדשה של סוני וניו-באלאנס שמכילה לא פחות משלושה צגים. צפו

דיווח מיוחד מתערוכת IFA 2018 בברלין .ענקית הטכנולוגיה היפנית סוני, בשיתוף עם יצרנית הביגוד וההנעלה ניו באלנס הציגו מוצר קונספט חדש - נעליים עם צג הושה שימוש בטכנולוגיית ה e-ink. צגי החברה שולבו בסוליית הנעל כמו גם בצידיה ואלו מסוגלים להחליף דוגמאות ועיצובים.

סוליות הנעל השחורות הפכה בידהם של אנשי המחקר והפיתוח של סוני לעוד כלי עבור המשתמש להביע את עצמו, ובשילוב עם הלוגו של ניו באלאנס - נראה שמשתמשים יוכלו לשנות רקעים כאוות נפשם, בתנאי שאלו יהיו בשחור לבן כמובן. מבחינת הסוללה, הרי שבסוני סיפרו לנו שהנעל אמרוה לפעול כמעט שנה שלמה עם סוללה אחת יחידה, אבל לא בדיוק ברור לנו כיצד זה יקרה ובאיזה גודל סוללה מדובר - מאחר וזו אינה נטענת. למוצר החדש אין עדיין מחיר ולא ברור אם הוא כלל יראה גרסה מסחרית, אבל אין ספק שמדובר באחד הדברים היותר מעניינים שראיו השנה בתערוכת החדשנות ומוצרי האלקטרוניקה הגדולה באירופה.

 יש לציין שזו אינה הפעם הראשונה שבסוני עשו שימוש בטכנולוגיה הזו, בדיוק לפני כארבע שנים השיקו שם את Watch U שעון לא חכם במיוחד שהרצועה שלו , כמו גם השעון עצמו  - מורכבים ממסכים העושים שימוש בטכנולוגיית ה e-ink ומאפשרים התאמה אישית של הרקעים וצבעי הרצועות.