בן וטיילור, נדב הצב וחיים בחארטא: אלה היו כוכבי הרשת בתשע"ח

לא למבוגרים: הכוכבים ששטפו את היוטיוב והאינסטגרם היו נערה עם 3 אמהות, תיכוניסט שהרגיז הורים, כוכבת פופ עם אבא בכלא, חבורה שעושה אתגרי רשת ופאוור קאפל

מיהם כוכבי הרשת הוויראליים ביותר בתשע"ח?

במקום החמישי ניקי סטיוארט, שבאה לעשות סדר במשפחה החדשה. כוכבת הרשת בת ה-15 התפרסמה אחרי ששיתפה את סיפורה האישי בלי בושה ובלי לקחת ללב גילויי הומופוביה מצד בריוני רשת.

מעליה בדירוג שלנו אנג'ל ברנס -  רק בת 17 וכבר מחזיקה בחצי מיליון עוקבים; השנה היא שיתפה אותם בפנייה נרגשת לנשיא המדינה רובי ריבלין, וביקשה לחון את אביה רוני המרצה עונש של 14 שנים בכלא מעשיהו בשל עבירות מס. הנשיא סירב לבקשה, והאב צפוי להשתחרר בעוד כשנתיים, אבל אנג'ל ממשיכה לשתף את העוקבים בחיים הלא פשוטים שלה.

האיש שעצבן את ההורים

במקום השלישי - נדב משאלי, בסך הכל תלמיד כיתה ט', שהצליח להרגיז השנה לא מעט הורים מודאגים. בסרטון שזכה למיליון צפיות הוא הציג רשימה לא חינוכית בעליל של פעילויות לחופש הגדול. אבל כוכב הרשת שבכלל מעדיף שתקראו לו "נדב הצב" הוא כנראה אחת מאושיות הרשת עם יותר הומור ומודעות עצמית , ולמרות גילו הצעיר הוא ממש לא חושש מביקורת.

 בן זיני וטיילור מלכוב
 

בן זיני וטיילור מלכוב. פאוור קאפל (אינסטגרם )

 

כמעט במקום הראשון - בן זיני וטיילור מלכוב, הפאוור קאפל של הרשת הישראלית. הוא בן 23, לה מלאו רק 16, והם הפכו למכונת לייקים משומנת, בין היתר בעקבות הווידוי של טיילור על כך שעברה בריונות ברשת - וגם הקעקוע שהבטיח בן לעוקביו, אתגר עליו סימן וי תוך פחות משבוע.

רז ספני וקווין רובין, הצמד שעומד מאחורי אחד ממותגי הרשת החזקים והרווחיים ביותר: "חיים בחארטא". בכל יום הם מעלים לעמוד היוטיוב שלהם פרק חדש ובו משימות ויראליות במיוחד: מליקוק שוקולד מכפות הרגליים ועד ריסוק מוצרי חשמל, ההערצה לשניים הפכה לתופעה שכבר הרבה זמן לא ראינו כאן.