פורטנייט, פורטנייט

פורטנייט סוף סוף זמין לאנדרואיד: מי יקבל אותו לפני כולם?

עכשיו זה רישמי: המשחק ששיגע את העולם בשנה האחרונה מגיע לראשונה לאנדרואיד, אבל מסתבר שבשלב הראשון - לא כולם יקבלו אותו. דיווח מהשקת הנוט 9 בניו יורק

דיווח מיוחד מניו יורק. הידיעה שלפנינו עומדת לשמח כל כך הרבה גיימרים בעלי מכשירי אנדרואיד. מאז שהושקה אפליקציית המובייל של פורטנייט לאייפון, גיימרים ברחבי העולם ציפו בכיליון עיניים להשקת גרסת האנדרואיד של המשחק - ואמש זה סוף סוף קרה.

בעת אירוע חשיפת הנוט 9, הכריזו סמסונג העולמית ביחד עם מפתחת משחק הלהיט פורטנייט, חברת Epic Games, כי גרסת האנדרואיד של משחק הלהיט תגיע למכשירי אנדרואיד כבר החודש. במקביל הודיעו שם, כי עוד הערב המשחק יהיה זמין בגרסת הבטא שלו רק עבור מכשיריר הגלקסי של סמסונג, אשר יזכו גם להטבות ייחודיות דוגמת סקין חדש וייחודי. לפי אתר החברה אלו המכשירים של סמסונג שיוכלו להריץ את אפליקציית האנדרואיד של המשחק: 
S7 / S7 Edge , S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4

 הסקין הייחודי של פורטנייט לסמסונג

הסקין הייחודי של פורטנייט לסמסונג( סמסונג)

 

בנוסף ללקוחות החברה בארה"ב יוצע לרכוש את מכשיר הנוט 9 שסמסונג השיקה רק אמש, ולבחור לקבל במתנה 15,000 יחידות של V-bucks המטבע הסחיר הפנימי של פורטנייט , במקום אזניות יוקרתיות של AKG.  לשם השוואה 13500 יחידות V-bucks נמכרות בסכום של 99 דולרים כך שעבור המשתמשים הכבדים של המשחק מדובר בהטבה משמעותית.

המהלך הזה מגיע כחלק מהמהפך התדמיתי שבסמסונג מבקשים לעשות לסדרת הנוט. מי שפעם כוונה לאנשי מקצוע שדרשו מסך גדול יותר, קורצת השנה יותר מאי פעם לפלח השוק הנחשק ביותר – חובבי הגיימינג. משחק הלהיט פורטנייט הושק לפני כמעט שנה, ומתגאה בלמעלה מ-125 מיליון שחקנים פעילים מידי חודש. 

 משחקים בפורטנייט על הנוט 9

משחקים בפורטנייט על הנוט 9( יוסי לוי)

 

אז אם יש לכם מכשיר גלקסי של סמסונג, כיצד תוכלו לקבל את גרסת האנדרואיד של פורטנייט לנכשיר שלכם? פשוט מאוד. הכנסו לאתר הרישמי של המשחק וביחרו באופציית ה Play Now. לאחר שתבחרו את האופציה הזו, תועברו למסך אחר ובו תצטרכו להקיש על לחצן ה-SAMSUNG שבתורו יפנה אתכם להורדה המיוחלת. 

מתקינים את פורטנייט על הסמסונג גלקסי

מתקינים את פורטנייט על הסמסונג גלקסי ( יוסי לוי)

 

אם חשקה נפשכם לשחק לפני כולם, כדאי שתזדרזו - נראה כי ההורדת האפליקציה תהיה בלעדית למשתמשי הגלקסי רק עד ליום ראשון, ולאחריו הבטא תפתח למכשירים נוספים - על כך ניידע אתכם בהמשך.

*הכותב היה אורח של סמסונג בארוע השקת הנוט 9 בניו יורק