קטיה אגינוב בפעולה ב-Tower tag, עשר אונליין

Tower tag: ניסינו את משחק המציאות המדומה הכי חם בארץ

Tower tag הוא משחק מלחמות קבוצתי במציאות מדומה שנפתח ברחובות לפני כחצי שנה, וממשיך להתפתח תוך כדי. אנחנו יצאנו לבדוק איזה בשורה הוא מביא עמו

מציאות מדומה היא ללא ספק הדבר הבא בעולם של חדרי הבריחה והמשחקים. מדובר בחוויה יוצאת דופן ומגניבה שמשגרת אתכם אל עולם דמיוני, ממש כאילו השתילו אתכם בסרט. בשביל שהתחושה הזו תצליח חייבים לטשטש כמה שיותר את המציאות. בעולם שבו חדרי בריחה צצים כמו פטריות אחרי הגשם והמשחקים הווירטואליים תופסים תאוצה לא קל להפתיע ולבנות משחק בו המשתתף מרגיש טבעי בתוך הסיטואציה הדמיונית ונסחף אל תוך המציאות החדשה שלו.  כשההקדמה הזהירה הזו חקוקה בראשה, נשלחה הכתבת שלנו קטיה אגינוב לרחובות, לנסות את האטרקציה הכי חמה בתחום כרגע ה -  Tower tag. אז איך זה היה והאם הנסיעה היתה שווה את זה? הנה הביקורת שלה: 

אז, במה מדובר?

 ה- Tower tag הוא למעשה משחק בפעילות מציאות מדומה מרובת משתתפים (עד 6 במקביל) בה מתחלקים לקבוצות ומשחקים במשחק שבוא בעצם סוג של מאמץ קבוצתי הדורש שיתוף פעולה אסטרטגי בין השחקנים.

לפני הכל, מכירים את תחושת הבחילה שמופיעה במהרה במשחקי מציאות מדומה? ובכן, צוות המקום דאג לטכנולוגיה החדשנית ביותר ולכן במקום שתשבו ותפעילו פונקציות כמו הליכה או קפיצה בעזרת תנועת הידיים, אתם תשחקו בעמידה והדמות הממוחשבת  שלכם פשוט תבצע את כל הפעולות שאותן אתם מבצעים. כמו כן, קצב רענון התמונה הוא מהיר במיוחד ולכן התזוזה לא גורמת לתחושת בחילה.

 הבנים נגד הבנות במשחק מלחמה במציאות מדומה

הבנים נגד הבנות במשחק מלחמה במציאות מדומה(קטיה אגינוב)

 

מעניין או משעמם: איך המשחק עצמו?

שתי הקבוצות נמצאות בחדרים שונים ולחברי אותה קבוצה יש אוזניות בעזרתן הם יכולים לשמוע אחד את השני ולתכנן אסטרטגיה משותפת בדרך לניצחון. במהרה תמצאו את עצמכם נסחפים עם האמוציות והמתח של המשחק ותרגישו שאתם חלק מהעולם החדש אליו נקלעתם. התפאורות המגוונות בנויות מבניינים בגבהים שונים ביניהן אתם עוברים, יורים ותופסים מחסה. המשחק יגרום לכם לקפוץ משמחה בנצחונות, להתעצבן בהפסדים ואולי גם תורידו כמה קלוריות עם התזוזה.

הבנות קורעות את הבנים ב tower tag

הבנות קורעות את הבנים ב tower tag( עשר אונליין)

 

בשורה התחתונה

הגענו למשחק כחבורה של חמישה אנשים והתחלקנו לקבוצות של 3 מול 2- בנים נגד בנות. השירות היה אדיב וסבלני. אחרי צפייה בסרטון הסברים מפורט ומענה על שאלות שצצו אצלנו בעקבותיו לא נזרקנו ישר למים אלא עברנו לשלב התרגול שנמשך עד שאחרון המשתתפים היה בטוח שהוא יודע להפעיל כל פונקציה, כן,  אפילו שחרגנו מהזמן המוקצה לאימון. במהלך המשחק המפעיל דאג ללוות אותנו עם טיפים בדיוק במינון הנכון וכל המשתתפים היו כל כולם בתוך המשחק והסיטואציה. שתיים מהמשתתפות, כולל אותי, התנסו בעבר כבר במשחקי מציאות מדומה ויצאו עם תחושה של סחרחורת וגם מעט חוסר סיפוק מהחוויה- בטוואר טאג ההרגשה הייתה הפוכה. צחקנו, נלחמנו, התעצבנו אחד על השני (ברוח טובה כמובן) אבל בעיקר יצאנו עם טעם של עוד. מומלץ בחום למי שמחפש ריגושים חדשים, ולמי שמעוניין בהרפתקאות חדשות  אבל לא נהנה מזיעה, אבק או סיטואציות שמעמידות אותו בסכנת חיים מוחשית ( אבל מצד שני כן מעריך את האדרנלין שבעניין).

Tower tag - רחוב המנוף ברחובות. המשחק מומלץ מגילאי 10 ומעלה.
מחירים:

ל- 45 ד' משחק: 80 ש"ח באמצע שבוע, 90 ש"ח בסופ"ש.

ל- 90 דק' משחק: 130 ש"ח באמצע שבוע, 150 ש"ח בסופ"ש.

לעוד פרטים - אתר טאוור טאג