ההורדה החכמה של נטפליקס, יח"צ

את השדרוג הבא של נטפליקס משתמשי אנדרואיד יקבלו לפני כולם

שנתיים אחרי שהחלה לאפשר לגולשים להוריד תכנים למכשירים הניידים שלהם לצפיית אופליין, נטפליקס משתדרגת ומציעה אופצייה חדשה שתעזור לכם לקבל את מנת הבינג'ינג בול בזמן

נטפליקס הכריזה הערב(ג') על שדרוג חדש לאפליקציה שלה. החברה הציגה פיצ'ר חדש בשם הורדה חכמה  “Smart Downloads”. מסתבר שמעתה לאחר שסיימתם לצפות בפרק שהורד למכשיר, פיצ'ר ה- Smart Downloads ימחק אותו ולאחר מכן יוריד באופן אוטומטי את הפרק הבא, במידה ויש יותר פרקים שלא הורדו לצפות.

אז איך זה עובד בפועל? ובכן נניח וכבר הורדתם עונה שלמה של סדרה לצפייה בטיסה, לאחר צפייה בפרק הראשון של העונה פרק זה יימחק ו- Smart Downloads תוריד את הפרק הראשון של עונה מספר 2 , כל עוד היא זמינה להורדה בשירות של Netflix. דוגמא נוספת שנותנים בנטפליקס היא במידה ומנוי הוריד את פרקים 6 עד 9 בסדרה וצפה בפרק 2 ובפרק 5, לאחר הצפייה הם ימחקו ופרקים 10 ו- 11 יורדו למכשיר. בסיום ההורדה תוצג הודעת סטטוס בטלפון הסלולרי כאשר ההורדה מתבצעת ותתקבל התראה כאשר ההורדות יושלמו.

החדשות הרעות? בשלב הזה השדרוג הזה יהיה זמין בשירות הסטרימינג רק לבעלי טלפונים וטאבלטים המריצים את מערכת ההפעלהשל גוגל , הלא היא ה- Android . ומה לגבי משתמשי האייפון? ובכן הם כנראה שיאלצו להמתין מעט מאחר ונכון לכתיבת שורות אלו לא ידוע התאריך ובו גם הם יזכו לשדרוג. אז נכון, במבט ראשון השדרוג הזה יראה מעט זניח, אך בעולם ובו המונח "בינג'" כבר מזמן הפך לסוג של תופעה תרבותית, הרי שמדובר בסוג של שדרוג שווה במיוחד.

לטובת מי שלא ממש בקיא בפיצ'ר הורדת הסדרות והסרטים של נטפליקס נספר כי החברה מאפשרת לכם להוריד סרטים וסדרות ישירות למחשב הנייד, לטאבלט או לטלפון שלכם שלכם. כל מה שתצטרכו זה להשתמש באפליקצייה היעודית  (משתמשי ווינדוס הכנסו לחנות האפליקציות של מיקרוסופט), ללחוץ על לחצן ההורדה לצד הפרק או הסרט שרציתם - והפרק הנחשק ירד למחשב/טאבלא או הסמארטפון שלכם. רק בידקו אם יש לכם מספיק מקום בכונן הנייד שלכם, וזכרו לבצע את ההורדות בטרם תצאו מהבית ועל רשת ה-WIFI,  שלא תגמרו את חבילת הגלישה.