הבלוגרים הללו חיפשו את הסלפי המושלם במפל - וסופם היה טראגי

רייקר גמבל, אלכסיי ליאק וחברתו של אלכסיי, מייגן סקרייפר, יצאו לטיול במפלי שאנון שבקנדה כדי לצלם סרטון שייראה מדהים. אחרי שכל חייהם הלכו על הקצה, הפעם הם לא חזרו

בסוף השבוע האחרון הרשת באמריקה התאבלה על סופם הטרגי של שלושה וולוגרים שמצאו את מותם  כשהם מחפשים את התמונה המושלמת, על קצה מפל קנדי.

רייקר גמבל ואלכסיי ליאק הם כוכבי רשת קנדיים החברים בוולוג טיולי האקסטרים high on life. הוולוג שמתעד את התרגילים המטורפים של הכוכבים, נפתח ב-2011 וצבר יותר מחצי מיליון עוקבים ביוטיוב ויותר ממיליון עוקבים באינסטגרם. 

בשבוע האחרון יצאו השניים יחד עם חברתו של אלכסיי, מייגן סקרייפר למפלי שאנון שבקנדה, כדי לצלם סרטון חדש.

בעוד הם שוחים בבריכה העליונה של המפלים, מייגן החליקה מקצה הבריכה והחברים שניסו להציל אותה נסחפו גם הם מעוצמת המים, ונפלו מגובה 30 מטרים אל מותם.

רייקר גמבל, אלכסיי ליאק ומייגן סקרייפר, ולוגרים שנהרגו בחיפוש אחרי סלפי מושלם
 

רייקר גמבל, אלכסיי ליאק ומייגן סקרייפר, ולוגרים שנהרגו בחיפוש אחרי סלפי מושלם (צילום מסך )

 

זו לא הפעם הראשונה שהכוכבים הלכו על הקצה כדי להדהים את העוקבים וצילומי האקסטרים שלהם כוללים קפיצה ממרפסות, גגות, מפלים וצוקים (עם או בלי חבל הצלה), נראה שהם עשו הכל כדי שהסרטון שלהם יהיה ויראלי. רק לפני שבועיים ליאק וחברתו  פרסמו סרטון בו הם מסכנים את חייהם על גשר רכבת נטוש ומודים שזה לא הדבר הכי בטוח לעשות, כשהגשר רקוב ומתחתם פעורה תהום של 91 מטר.

וזה ממש לא השיא. ב-2016 רייקר ואלכסיי ירדו מהשביל המסומן של פארק ילוסטון כדי לקפוץ למעיינות החמים של השמורה – עבירה פלילית על פי חוקי ארצות הברית. התרגיל הזה עלה להם בקנס של אלפי דולרים ובילוי של שבוע בכלא.

ואם חשבתם שהאסון הנורא יגרום לחברים של השלושה לחשב מסלול מחדש ולהסתכן קצת פחות בסרטונים והתמונות שהם מעלים, המסר שלהם היה, לא פחות ולא יותר: נמשיך בדרכם של ההולכים.