סניף איידיגיטל, צילום אבישי פינקלשטיין

iExpert: איידיגיטל משיקה גרסה מקומית ל"גאונים של אפל"

בעוד התחרות על ליבם של צרכני מוצרי אפל מתחממת, באידייגיטל מעוניינים להרחיב את קהל היעד ולפנות גם למי שחושש מהמעבר לשימוש במוצרי החברה ומציעה לאלו שירותים חדשים

אחרי עשור של פעילות ו-16 סניפים ברחבי הארץ, רשת איידיגיטל (iDigital), מי שמשמשת כזכיינית הפרימיום היחידה של אפל העולמית בארץ, הכריזה היום ( ג') על השקת מערך הדרכה מקיף למוצרי אפל שחלקו הארי מוצע חינם ללקוחות ולגולשים ברשת.  

כחלק ממערך ההדרכה החדש, שמותג תחת השם  iExpert,  באתר של iDigital הוקם מתחם חדש בשם iExpert המרכז מידע שימוש למשתמשי מוצרי אפל. בחברה מספרים שהמהלך הזה מטרתו "להעצים את חווית המשתמש ממוצרי Apple" כמו גם "להנגיש את המידע על המוצרים ולשפר את חווית השימוש בהם".

איידיגיטל מציגה: iExpert
 

איידיגיטל מציגה: iExpert( צילום מסך: אתר איידיגיטל)

אז במה מדובר? ובכן מערך ה-iExpert מתמקד במערכות ההפעלה של החברה באייפון ובמחשבי האיימק וכולל שלוש פלטפורמות שונות: הראשונה זמינה חינם אתר החברה ביוטיוב, השנייה מוענקת חינם ללקוחות הפוקדים את החנות והשלישית מיועדת למי שנחוצה להם הדרכה פרטית והיא כבר בתשלום.

 כאמור הפלטפורמה החינמית באתר כוללת מדריכים כתובים בנושאים כמו: הגדרת חשבון מייל, התקנת מערכת MacOs ,איפוס סיסמא ל- ID Apple, גיבוי ושחזור iPhone ב- iCloud, גיבוי ושחזור iPhone ב- iTunes ועוד.

במקביל עלו לרשת גם סרטוני הדרכה בעברית שעוסקים בנושאים כמו קיצורי דרך לביצוע פונקציות ב- Mac, הגדרות מערכת, הגדרת iCloud Apple ID וגם היכרות עם מערכת ההפעלה של האייפון, כפי שניתן לראות בסרטון המצורף מטה:

כפי שצויין קודם, כחלק מהמהלך יוצעו ללקוחות בסניפים עצמם שרותים ללא תשלום, בדומה למה שהיכרנו בחנויות אפל ברחבי העולם,  שעיקרם סיוע בתפעול הראשוני של מוצרי החברה. בין השירותים במדוברים: פתיחת אפל איי די, אקטיבציה ראשונית של ios או Mac, איפוס סיסמא ל-Apple id,restore, הגדרת מייל ראשונית, הסבר על גיבוי ותפעול iCloud ועוד. עוד מציעים באידייגטל גם תמיכה טלפונית טכנית ללא עחות נוספת ללקוחות בשלושת החודשים הראשונים.

עוד יוצאו ללקוחות במסגרת מערך ה-iExpert גם הדרכות פרטיות בתשלום בנושאים כמו התקנת Office,  התקנת Parallels, העברת מידע מסמארטפון ישן ל- iPhone ועוד'. אלו מתומחרים בעלות שנעה בין 99 ש"ח ל-199 ש"ח. בשלב הראשון שירות ההדרכות יהיה קיים בסניפי רמת אביב, דיזינגוף סנטר, עזריאלי, שרונה, חיפה, כפר סבא, ונתניה, כשהצפי הוא להתרחבות עתידית לשאר סניפי הרשת של החברה.