iStore, יח"צ: iStore

רשת iStore מכפילה עצמה: משיקה סניפים חדשים ברעננה וקרית אונו

פרסום ראשון | התחרות בארץ על לבם של צרכני אפל מתחדשת: רשת iStore, משווקת מורשית של Apple, מתרחבת, ובנוסף לסניפים החדשים, תשדרג גם את סניף הדגל בת"א. לכל הפרטים

שנת 2016 היוותה רעידת אדמה בעולם הסלולר הישראלי: לראשונה, התירה אפל העולמית לחברות אחרות, מלבד איידיגטל, לשמש כמשווקות מורשות של מוצריה בישראל. בפעם השנייה באותה השנה הושקה בישראל רשת חדשה לממכר מוצרי החברה. אך בעוד גורלה של הרשת הראשונה שהושקה אז, רשת "ishare", לא ממש שפר עליה, נראה שרשת istore מתחזקת ומשפרת אחיזה בשוק. 

לפני כשנתיים, בעת ארוע השקת הסניף השני של החברה בתל אביב, שאלנו את מנכ"ל ומייסד הרשת, חיים זגורי, לאן פניה מועדות. זה ענה לנו כי "המטרה המוצהרת בחברה היא להגיע ל-6 סניפים עד לסוף 2018". ובכן, שנת 2018 עימנו, ונראה שהרשת, שהיו מי שהימרו כי לא תצלח אפילו את שנת הפעילות הראשונה שלה, עדיין כאן. ולא רק זאת - אלא מתקדמת בכיוון הנכון לעבר מימוש ההצהרה השאפתנית ההיא.

במהלך החודש הקרוב תחנוך הרשת הצעירה עוד שני סניפים חדשים מחוץ לתל אביב, שיצטרפו לסניף הנוסף בבאר שבע, ובמקביל - הכריזו שם על בית חדש ומתיחת פנים רצינית לסניף הדגל התל אביבי. ביום חמישי הקרוב, 5 ביולי, תשיק החברה את החנות הפיזית השלישית שלה, הממוקמת הפעם בקניון רננים ברעננה. הסניף, שבחברה מדווחים כי תוכנן כאולם תצוגה, משתרע על פני 70 מ"ר כשברשת מצהירים כי בפתיחתו הושקעו כ-2 מיליון שקלים. בהמשך החודש הקרוב החברה עומדת להשיק סניף נוסף  מחוץ לתל אביב, הפעם בקניון אונו בקריית אונו. בסניף הזה, שגודלו 65 מטרים רבועים, הושקעו על פי דיווחי החברה כ-1.5 מיליון ש"ח.

ב-iStore רומזים גם על שאיפות לטווח הרחוק, ומדווחים כי הסכמי השכירות של הסניפים החדשים נחתמו לפרקי זמן של בין 5 שנים (עם אופציה להארכה ל-10) ברעננה, ועד ל-10 שנים (עם אופציה ל-15) בקרית אונו. שני הסניפים החדשים ברשת, שהחלה בכלל כחנות פרטית שהוקמה אי שם בשנת 2007 ועסקה בייבוא מקביל של מוצרי Apple , יצטרפו לאחיהם בבאר שבע ובתל אביב כשמניין סניפי הרשת יעמוד על ארבע סניפים עד סוף החודש הנוכחי.

 סניף iStore בבאר שבע
 

סניף iStore בבאר שבע (יח"צ)

כאמור, גם סניף הדגל של החברה ברחוב דיזנגוף בתל אביב אמור לעבור מתיחת פנים רצינית שתכלול גם משכן חדש, לא הרחק מהמיקום הנוכחי. הסניף התל אביבי צפוי להתמקם עד סוף החודש במיקום חדש כמה עשרות מטרים המעלה רחוב דיזנגוף בבית פרלמוטר, מבנה לשימור שהוקם בשנת 1936 ושייך למבני העיר הלבנה ההיסטורית של תל אביב. יש לציין כי בנוסף לממכר מוצרי אפל, הרשת מאפשרת לכל מי שקנה מוצרים של החברה, ללא קשר להיכן המוצר נרכש (בארץ ובחו"ל), לקבל שירות ולממש את האחריות שלהם באמצעות מעבדות השירות הרשמיות של Apple בישראל.  

סניף רננים, בדומה ליתר הסניפים, יעניק שירותי מעבדה באחריות למוצרי Apple באמצעות מעבדות השירות הרשמיות של Apple ללא קשר להיכן המוצר נרכש (בארץ ובחו״ל) ובכך רשת iStore תהיה רשת החנויות היחידה בישראל אשר מעניקה שירות למשתמשי Apple באשר הם מבלי להתחשב במקום הרכישה של מוצר Apple שברשותם. הדבר יהווה בשורה עצומה למשתמשי Apple בישראל ויאפשר להם להנות משירות מקצועי ויחס אישי באמצעות הסניפים השונים של הרשת תוך ליווי של המשתמש והצעת פתרונות ביניים עד לגמר התיקון כגון מכשיר חלופי, שירותי גיבוי והתקנות.

 "אני שמח ונרגש על התרחבותה של הרשת ברחבי הארץ", אומר זגורי. "אנו מודים לצרכן הישראלי, אשר מביע בנו אמון פעם אחר פעם בשל השירות והמענה האטרקטיבי שאנו מציעים. במהלך 2018 מתוכננת התרחבות נוספת של הרשת בפתיחתם של סניפים נוספים במיקומי פרימיום בקניונים נוספים ברחבי הארץ". במקביל, זגורי מודיע גם כי עד לשנת 2020 צפויה הרשת להתרחב עוד יותר ולמנות כ-10 סניפים. רק לשם ההשוואה, היריבה הגדולה של הרשת, הלא היא רשת איידיגיטל, מונה כיום כבר כ-16 סניפים.  

בינתיים מדווחים ברשת על הערכות מיוחדת לרגל החודש החגיגי הזה, שכוללת בין היתר מבצעים מיוחדים ואפילו פעילות ייעודית חינמית לילדים ונוער המכונה שם "iStore Academy Summer Camp".