סדרת המסכים החדשה של LG, LG

LG השיקה בישראל את המסכים החדשים של החברה לשנה הקרובה

LG השיקה את סדרת המסכים החדשה שלה בישראל, וביניהם גם את המסך המצטיין מתערוכת CES 2018, דגם ה-C8

LG וקבוצת - ח.י. היבואנית הרשמית של מסכי הטלוויזיה של LG בישראל השיקו את את סדרות הטלוויזיה החדשות לשנה הקרובה, ואם נוכל לשפוט על סמך הפרזנטציה של החברה הרי שנראה כי הבשורה לשנה הקרובה על פי הענקית הקוריאנית היא מסכי OLED גדולים יותר ודקים יותר, מעבד חזק התומך בישומיי AI, תמיכה בפורמט ה"Dolby Atmos" וצבעים חדים מאי פעם.

סדרת ה-W8 היוקרתית נמצדת עם מגנט לקיר
 

סדרת ה-W8 היוקרתית נצמדת עם מגנט לקיר( LG יח"צ)

גולת הכותרת של החברה בתחום המסכים היא ללא ספק סדרת ה-W8, הידועה גם בשם -Wall Paper . הסדרה הזו, הידוע הבזכות המסכים הדקים במיוחד שנצמדים לקרי באמצעות מגנט תגיע השנה מצויידת במעבד התמונה α9 של החברה. המעבד החדש אמרו לספק  תמונות ריאליסטיות מאי פעם בעיקר על ידי הגדלת טווח הצבעים והניגודיות בשילוב HFR המעניקים לצופה תמונה "נקייה, עשירה ועמוקה" - כך לדברי החברה. ב-LG ציידו גם את מסכי הOLED האחרים של החברה במעבד החדש, בדגש על דגמי הE8 וה-C8, שכזכור נבחר למסך הטוב ביותר בתערוכת CES 2018. מסכי הפרמיום יושקו במגוון גדלים החל מ-55 אינץ' ועד ל-77 אינץ.

משה דניאל, מנכ"ל ח.י. אלקטרוניקה מקבוצת ח.י.:  " LG Electronics נמצאת צעד אחד לפני מתחרותיה ומשיקה את המוצרים המתקדמים ביותר בעולם הן מבחינת טכנולוגית והן ברמה העיצובית. הוכחה לכך ניתנה בזכייה בפרס הטלוויזיה הטובה ביותר בתערוכת 2018 CES. 

 מעבד האלפא 9 החדש
 

מעבד האלפא 9 החדש(LG יח"צ)

המסכים החדשים יגיעו כולם  עם מערכת ההפעלה webOS 4.0, מעבד 4 ליבות ובעלי תקן DCI-P3 המעניק טווח צבעים מורחב ותמונה מדויקת למציאות.  בהיבט הסאונד טלוויזיות ה- OLED מביתLG  הן הראשונות שהוטמעה בהן מערכת הסאונד Dolby Atmos בו הצלילים נעים בהתאם לעצמים הוויזואליים. מערכת זו מועדפת על יצרני הסרטים ברחבי העולם והיא משלימה את המעטפת שהמסכים מעניקים עם איכות שמע מתקדמת המשדרגת את חווית הצפייה בסאונד היקפי עם חוויית שמע של 360 מעלות.

דגם ה- SK85
 

דגם ה- SK85( LG יח"צ)

בחברה השיקו גם  את דגמי SK85 ו- SK95 של סדרת מסכי ה- NanoCell  Super UHD, הסדרה הזו עושה שימוש בטכנולוגיית ה- Nano Cell שלדברי החברה "סופגת את הפרעות האור ומחזירה את הצבע הטהור והמלא ביותר". המסכים האלו עושים שימוש גם  בתקן HDR Dolby Vision המאפיין גם את מסכי ה-OLED. עזרת שימוש בנתונים דינמיים לשינוי הצבע, הניגודיות והבהירות על בסיס כל סצנה וסצנה, טכנולוגיית ה- Dolby Vision משפרת באופן עילאי את הדיוק של הצבעים. Dolby Vision הוא הפורמט המועדף על-ידי יוצרי הסרטים וספקי התוכן - כל שבעת אולפני הסרטים הגדולים תומכים ביצירה ובשחרור של סרטים בפורמט Dolby Vision וספקי אינטרנט רבים הפכו את פורמט זה לברירת המחדל שלהם. בנוסף, גם בסדרת מסכים אלו ניתן למצוא את המעבד α7  אשר מפחית את רעשי התמונה, מעצים את הפרטים והניגודיות ומגדיל את טווח הצבעים. החידוש המשמעותי בשתי סדרות Super UHD אלו השנה הוא מערך תאורה אחורית – Full Array Local Dimming המאפשר שליטה מקסימלית בתאורה האחורית וקבלת רמות צבע שחור גבוהות במיוחד.

עוד הוצגה גם  סדרת מסכי ה- UHD מדגמי UK63, UK67 ו UK70 הכוללים את טכנולוגיית 4K IPS , אשר משדרגת תכני HD ו FHD לאיכות 4K ועומדים בתקן HDR 10. כל המסכים המושקים מגיעים עם הממשק החכם webOS 4.0 המאפשר גישה לדפדפן, אפליקציות ולמערכת הבינה המלאכותית Al ThinQ.

גיא בן יהודה, סמנכ"ל שיווק LG ישראל:  " LG משיקה גם השנה סדרות טלוויזיה חדשות עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שנועדה להעצים עוד ועוד את חווית הצפייה של הצרכן. גם השנה אנו דואגים להשיק בישראל מגוון רחב של מסכים מתקדמים במגוון מחירים על מנת לענות על צרכי קהל היעד בישראל. טכנולוגיות ה- OLED, מערכות ה AI המתקדמות והממשק החדש, ה-webOS 4.0, שעוצב במיוחד להקל על המשתמש כמו גם עיצוב המסכים עצמם, משנים לחלוטין את האופן בו נתפסת הצפייה בטלוויזיה, כאשר הסלון שלנו למעשה הופך להיות אולם קולנוע פרטי בו ניתן לצפות בכל תוכן באיכות הטובה ביותר בעולם. השנה נשים דגש רחב על תוכן ובימים אלו אנו משקיעים משאבים רבים על מנת להרחיב את התוכן ולהטמיע עוד ועוד אפליקציות במסכי הטלוויזיה שלנו".