המחזור השני של האקסלרטור של אורקל בישראל, צלם: עזרא לוי

האקסלרטור של אורקל: אלו הסטארטאפים שיקחו חלק במחזור השני

אורקל הכריזה על חמשת הסטארטאפים שנבחרו לקחת חלק במחזור השני של האקסלרטור של החברה בישראל. הנה הצצה לרשימה המסקרנת

תוכנית האקסלרטורים העולמית של אורקל פועלת בהצלחה בחמש מדינות, כשהאקסלרטור הישראלי של החברה היה השני שלה מחוץ לארה"ב (אחרי הודו). מאיץ הסטארטאפים המקומי של אורקל מתמקד בפתרונות ויישומי ענן, כשהסטארטאפים שמתקבלים לתוכנית היוקרתית זוכים לשישה חודשים של ליווי וייעוץ, כמו גם גישה למאגר הלקוחות הגלובלי העצום של אורקל (מעל ל-430 אלף לקוחות). 

באורקל מספרים כי חמשת הסטארטאפים שהתקבלו למחזור השני של התוכנית בתל-אביב נבחרו מתוך מגוון רחב ותחרותי של סטארטאפים שהגישו מועמדות.  בין הסטארטאפים שהגישו מועמדות לתוכנית, בלטה בעיקר קטגוריית טכנולוגיות השיווק שהייתה הגדולה ביותר (20% מהחברות), אחריה חברות המפתחות טכנולוגיות לעולם המכירות (16%) ולעולמות שרשרת אספקה ו-IOT (13%). תחומים נוספים היו: בריאות, סייבר, תשתיות ו-DevOps, בלוקצ'יין, פינטק ו-Insurtech

 משרדי אורקל בפתח תקווה
 

משרדי אורקל בפתח תקווה( עשר אונליין)

 "בחרנו קבוצה של סטארטאפים מבוססים וחזקים, ואנו מאמינים שהם יכולים לעשות שינוי בעולם האנטפרייז" אומרת נעם ענבר, מנהלת תחום הסטארטאפים של אורקל בישראל. כל אחד מהם בעל התאמה חזקה לאורקל וללקוחותיה, וכולם בעלי פוטנציאל אדיר למנף את הטכנולוגיה של אורקל בכדי לתת מענה לחלק מהבעיות הגדולות ביותר שזיהינו בעולם האנטרפרייז". הנה הצצה קצרה לחמשת הסטאראפים שירכיבו את המחזור השני של האקסלרטור:

תוך שימוש במתודולוגיות מעולמות הסייבר, האלגוריתמיקה והבינה המלאכותית, פלטפורמת BrandTotal מסוגלת לפענח את אסטרטגיית השיווק של המתחרה ובכך להעניק למשתמשיה יתרון. הפלטפורמה מאפשרת למותגים להבין את המתרחש בקרב מתחריהם בזמן אמת, כך שהם יכולים להגיב במהירות ולהתאים את אסטרטגיית השיווק שלהם בצורה אופטימלית לשוק.

Loom Systems

Loom Systems מתמקדת בפתרונות שליטה ובקרה מבוססי בינה מלאכותית, ומאפשרת חווית לקוח נטולת הפרעות באמצעות פתרון AIOps המנבא ומונע תקלות IT. הפתרון משפר מצוינות תפעולית, ומאפשר לארגונים להצליח בעידן הדיגיטלי.

EasySend

EasySend  היא פלטפורמה ייחודית המשדרגת את חוויית המשתמש מקצה לקצה, על ידי הפיכת ערוצי תקשורת ידניים מיושנים לתהליכים דיגיטליים חדשניים ומותאמים אישית בלחיצת כפתורהחברה פועלת כיום עם עשרות גופים מובילים בעולם ומביאה לעלייה ניכרת ברמת שביעות רצון הלקוח, חוסכת זמן, מייעלת את הטיפול בו ומשפרת את רמת דיוק הנתונים.

Agamon

Agamon היא פלטפורמת בינה רפואית שמנפצת את חומות המידע, מארגנת ומפענחת מידע רפואי על מנת לספק תובנות חכמות לארגונים ולשפר טיפולים רפואיים. הנגשת מידע איכותי וניתוח הנתונים יאיצו את פיתוח הרפואה המותאמת האישית, פתרונות טכנולוגיים ואפליקציות AI בתחום הבריאות הדיגיטלית.

Verbit.ai

החברה מספקת שירותי תמלול וכתוביות המשלבים אלגוריתמים לתמלול אוטומטי (Speech Recognition) בשילוב מתמללים מקצוענים אנושיים. שילוב טכנולוגיה של בינה מלאכותית יחד עם הבינה האנושית מאפשר ל - Verbit לספק שירות תמלול וכתוביות ברמת הדיוק ובמהירות הגבוהה ביותר. Verbit פועלת בשוק התמלול האוטומטי המקצועי ללקוחות מתחומי המשפט, חינוך, מדיה ורפואה.

את המחזור הראשון של האקסלרטור הרכיבו שמות כמו 3DSignals, Bonobo, Zoomin, Meta Networks, Toonimo. באורקל מסמנים את המחזור ההוא כהצלחה ומכריזים כי  "לאור הצלחת המחזור הראשון בתל אביב, נמשיך למנף את היכולות שלנו בענן, כדי להוביל מוצרי ענן ורשת גלובלית שתתמוך בצמיחתם המהירה" כך אמר רג'י ברדפורד, סגן נשיא בכיר לאקו-סיסטם ואקסלרטורים באורקל. "הסטארטאפים בישראל ממשיכים להעלות את הרף בחדשנות ענן גלובלית, ואנו גאים לקבל קבוצה נבחרת של חמישה חדשים למחזור השני שלנו".