תעשייה , סייבר, Fotolia

עם הפנים לתעשייה: ForeScout הכריזה על שותפות עם Indegy

שמונה חודשים אחרי שהונפקה בסכום עתק של למעלה מ-800 מיליון דולר,פורסקאוט טכנולוגיות (ForeScout Technologies) חוברת לאינדג'י במטרה לחזר אחר המגזר התעשייתי

פורסקאוט טכנולוגיות הכריזה על שותפות טכנולוגית עם החברות Indegy מתל אביב ו-SecurityMatters  ההולנדית במטרה לשלב את הטכנולוגיות של השתיים אל תוך פלטפורמת והגנת הסייבר של פורסקאוט לרשתות תפעוליות ולסביבות תעשייתיות. עם שיתוף הפעולה החדש הזה בתחום מערכות בקרה תעשייתיות (ICS), פורסקאוט ממשיכה לממש את האסטרטגיה שלה לרוחב כל הארגון – מהקמפוס (רשתות LAN), דרך הדאטה סנטר, הענן ועד לרשתות תפעוליות.

"המערכות הקריטיות, שהינן חיוניות לכלכלה, הביטחון והבריאות של מדינות ברחבי העולם, הופכות מקושרות  למערכות IT, ויותר ויותר הופכות פגיעות לאיומי סייבר", אמר פדרו אברו, מנהל האסטרטגיה הראשי בפורסקאוט. "התקפות סייבר על תשתיות חיוניות מייצרות סיכונים גדולים מעבר לאובדן כספים או שיבוש של עסקים, ויכולות להביא לפגיעה פיזית של ממש. במהלך זה, חוברת פורסקאוט לספקי אבטחת Scada ICS מובילים בתעשייה, השותפים למחויבות שלנו לקידום אבטחה באמצעות  גילוי וניטור רציף ומתמשך, במטרה להגן על המערכות החיוניות ביותר".

 פורסקאוט
 

הצוות של מרכז הפיתוח של פורסקאוט בתל אביב( פורסקאוט)

בחברה מספרים כי ככל שמערכות תפעוליות ומערכות בקרה תעשייתית מתחברות יותר לסביבות IT, הרי שחשוב כי ארגונים יבנו ויתחזקו מצאי מעודכן של כל מכשיר בכל שכבת ICS, ויבטיחו עמידה ברגולציה ובתקני אבטחה של התעשייה. במקביל מכשירי ICS יוצרים אתגרים ייחודיים עבור ארגונים, מכיוון שמרביתם אינם יכולים לתמוך בשיטות אבטחה מסורתיות, והם רגישים לטכניקות סריקה וניטור המקובלות ברשתות IT. בנוסף, בהינתן החשיבות של תשתית קריטית, לא ניתן לנתק רבים ממכשירים אלה לצרכי תחזוקה ועדכונים.

פתרון  הגילוי והניטור של פורסקאוט מספק יכולות מקיפות של ניהול מצאי כל המכשירים המחוברים לרשת, ובדיקת עמידה ברגולציה. השותפות עם Indegy ו-SecurityMatters, אמורה לספק לפורסקאוט ניטור עמוק יותר לתוך כל שכבה בסביבת ה-ICS, כולל מערכות SCADA, בקרים לוגיים ניתנים לתכנות (PLC) וחיישנים.