הליין החדש של מסכי SONY BRAVIA 2018, יח"צ

בדיוק בזמן למונדיאל: ישפאר השיקה את ליין המסכים החדש של סוני

כדורגל ומסכי טלויזיה גדולים תמיד הלכו טוב ביחד: בעוד עם ישראל נערך לחג הכדורגל הארבע שנתי, בישפאר ניצלו את המומנטום והשיקו את סדרות המסכים החדשות של סוני. צפו

רגע לפני השמע שריקת פתיחת משחקי המונדיאל ברוסיה, הציגה השבוע ישפאר, יבואנית סוני בישראל, את ליין המסכים החדשים של החברה. ספינת הדגל המובילה את קו המסכים החדש של סוני הינה סדרת מסכי ה – OLED AF8 בעלת מעבד התמונה החדש והמשופר X1 Extreme Processor, העושה שימוש בטכנולוגיית הצליל היחודית של סוני Acoustic surface שבה הפאנל משמש כרמקול ".

 SONY AF8
 

סדרת מסכי ה – OLED AF8 (צילום: יח"צ)

"סדרות מסכי הטלוויזיה החדשות של SONY מציעות מיגוון רחב של גדלים (32"-85") , ומצוידות במיטב חידושי הטכנולוגיה מבית היוצר של מעבדות הפיתוח של סוני בכל הקשור לעולמות של איכות תמונה וצליל" אמר צביקה שמעוני מנכ"ל ישפאר יבואנית סוני.  עוד אמר שמעוני כי אלו יוצאו במבצע הכולל 4 שנות אחריות מלאה לרגל משחקי המונדיאל.

כאמור, הסדרות החדשות צויידו במעבד  X1 Extreme Processor, מעבד התמונה המשופר של סוני שלפי החברה, מנתח בנפרד כל גוון וצבע ומתאים אותו לתמונה מציאותית יותר וחדה יותר. בנוסף, המסכים החדשים צויידו בתכונת ה- motion Clarity -X מנגנון החלקת תמונה שיוצר במיוחד עבור צפיה בתמונות מהירות כגון שידורי ספורט.

בנוסף לסדרת מסכי ה-OLED ,השיקה סוני מגוון רחב של מסכי LED במגוון סדרות ועיצובים . סדרת מסכים XF85/XF90 בגדלים של 49" 55 , 65, 75" 85" המצויידים בטכנולוגיית שיפור תמונה 4K HDR , כמו גם בטכנולוגיית שיפור הבהירות  של סוני "full Array LED Backlight" ובמערכת ההפעלה Android TV של חברת Google.

ומה לגבי המחיר? ובכן גם כאן יש סוג של חידוש, נראה כי בהמשך למגמה העולמית גם מחירי מסכי הפרימיום של החברה ירדו. לדוגמה מסך בגודל 55 אינץ' מסדרת  ה-AF8 (סדרת הדגל היוקרתית) יעלה כ- 8,990 ש"ח, ואילו מחיר מסך בגודל 65" ימכר כבר באיזור ה- 14,000 ש"ח.