האי האבוד: הצצה למשחק הראשון של פלאריום אחרי האקזיט הענק

עשרה חודשים אחרי שנרכשה על ידי Aristocrat האוסטרלית בסכוםשיא של חצי מיליארד דולר במזומן. פלאריום משחררת משחק מובייל ראשון. הצצה מיוחדת

פלאריום השיקה השבוע משחק פאזל חדש מסוג Blast בשם ‘LOST ISLAND: BLAST ADVENTURE’. מדובר   במשחק מובייל המכיל גם הרפתקאות מעולם הקווסטים בהן על השחקן לפתור חידות ו’פאזלים’ על מנת להתקדם הלאה ולהשיג את המטרה הסופית בשילוב ייחודי של סיפור וחוויות אמיתיות עבור השחקן. המשחק בעל  לא פחות מ-750 שלבים שונים, כולם מתבצעים על גבי הלוח (grid) הגדול ביותר בז'אנר.

בחברה מספרים כי עלילת המשחק נפתחת בנחיתה על אי חדש שנרכש במטרה לבנות בתים לתושבים הידידותיים הגרים בו. עם ההגעה,השחקן אמור להתמודד עם שמועות מן המקומיים על חורבות הרדופות ברוחות רפאים, שרידים קדומים מוזרים וסופות קשות הנגרמות על ידי תרבות עתיקה. כל אלו מובילים לתעלומה הדורשת פתרון כדי להציל את האי מהסכנות השורצות בו - במטרה לבנות אותו מחדש. "המשחק מספק חוויה כיפית, ממכרת ובעלת עיצוב תוסס הכל כך מוכר בז'אנר ובנוסף עטוף בתוך חוויית סיפור מפותחת ואוסף פריטים המשפיעה על הדרך שבה השחקן חווה את המשחק" אומר גבי שלאל, סמנכ”ל שיווק ופיתוח עסקי וממייסדי פלאריום.

פלאריום הוקמה בשנת 2009 על ידי המייסדים: אבי וגבי שלאל, איליה וחיים טורפיאשווילי, אליהם חברו בהמשך גם אוון ורביציק, מיכאל מורגובסקי וירון חכימי.  בסוף שנת 2015, פייסבוק העולמית בחרה באחד ממשחקי החברה- Nords: Heroes of the North כאחד מעשרת משחקי הפייסבוק הטובים ביותר בשוק. באוגוסט  2017,  Aristocrat האוסטרלית רכשה את החברה בחצי מיליארד דולר במזומן. לחברה למעלה מ-250 מיליון משתמשים, 1,200 עובדים ופעילות חובקת עולם, ובאמתחתה שורה של כותרי גיימינג מצליחים וביניהם: Soldiers Inc  "Vikings: War of Clans", "Stormfall: Rise of Balur""Total Domination: Reborn" ועוד .