בזק בינלאומי, בזק בינלאומי

בזק בינלאומי השיקה לראשונה חבילת טריפל: כמה זה יעלה לכם?

אחרי חרושת שמועות והדלפות, בזק בינלאומי השיקה הבוקר את חבילת הטריפל הראשונה שלה הכוללת אינטרנט, סטרימר של יס ושרות טלפון קווי. אז כמה זה יעלה ? הנה כל הפרטים

לפני חודש פורסם ב"הכל כלול" על חבילת טריפל סודית של בזק בינלאומי (ראו הסרטון מעלה) והנה הבוקר הסוד יצא החוצה ובזק בינלאומי השיקה את החבילה באופן רישמי.

 "בזק בינלאומי עושה צעד נוסף למען לקוחותיה ותציע החל מהיום סל מלא של שירותי תקשורת הכולל בתוכו גם טלוויזיה" כך הודיע היום מנכ"ל בזק, מוטי אלמליח. לראשונה בתולדותיה חברת בזק בינלאומי תציע ללקוחותיה חבילת טריפל שתכלול טלוויזיה, ספק ותשתית אינטרנט ב-40 מגה - וקו טלפון קווי.

הצעת הטריפל מבוססת על שירות הטלוויזיה StingTV  של יס ,וכוללת  חבילת "משפחה" מורחבת וקבועה הכוללת, לפי הצהרת החברה, מאות תכנים עשירים של חבילות הסרטים, הסדרות, ערוצי הילדים, מדע וטבע וספריית VOD.בזק בינלאומי תציע ללקוחות את הסטרימר של StingTV במודל של השכרה לאורך תקופת השירות. סטרימר ראשון יינתן ללא עלות, בעוד עלות השכרת הסטרימר השני והשלישי תעמוד  על - 19 ₪ לחודש לכל אחד. לבעלי טלויזיה חכמה או סטרימר ישנה גם האפשרות להתקין את אפליקציית החברה באופן עצמאי. 

אז כמה יעלה לכם התענוג הזה? ובכן מחיר החבילה 199 ₪ לחודש כאשר לרגל ההשקה, עלות החודשיים הראשונים עומדת על  99 ₪ לחודש בלבד. התקנת שירות הטלוויזיה הינה עצמאית והתמיכה בה תינתן על ידי בזק בינלאומי.