נלחמים עם חברים במציאות מדומה, יח"ץ

נמאס לכם מחדרי בריחה? הכירו את הטירוף הבא

שיתוף פעולה ייחודי בין לנובו וחברת 1Sync הוליד אטרקציית מציאות מדומה רבת משתתפים ששונה מכל דבר שניסיתם עד כה. אז במה מדובר ואיפה זה נמצא? הנה כל הפרטים

ענקית הטכנולוגיה Lenovo, בעלת מותג הגיימינג Legion, חתמה על שיתוף פעולה עם חברת הפיתוח וההפצה של טכנולוגיית המציאות המדומה 1Sync. כחלק משיתוף הפעולה 1Sync משיקה את Tower Tag, חוויית גיימינג שגל כולה במציאות מדומה, העושה שימוש במיטב הטכנולוגיה בתחום. 

משחק ה- TOWER TAG עורר הדים בעולם לא רק בגלל החוויה, אלא בשל הטכנולוגיה שעומדת מאחורי המשחק, אשר מערב סנכרון מדויק בין קבוצת שחקנים בו זמנית  ושימוש ב"אקדחים" מסונכרנים עם פידבק המדמה רתע של ירייה שנותן תחושה מציאותית לירי במשחק. הטכנולוגיה שמביאה את TOWER-TAG אל חדרי המשחק מבוססת על משקפי מציאות מדומה מסוג HTC VIVE ומחשבים ממותג LEGION LENOVO  (ליתר דיוק דגמי הLEGION Y720 Cube ) – מותג הגיימינג הפופולארי של החברה.

מציאות מדומה
 

מציאות מדומה( יח"צ)

אז מה זה בעצם? ובכן מדובר בפעילות מציאות מדומה מרובת משתתפים (עד 6 במקביל) בה מתחלקים לקבוצות ומשחקים FPS קבוצתי. שיתוף הפעולה נובע מהרצון המשותף של שתי החברות לקדם את תחום הבידור והגיימינג ב-VR בישראל. השילוב בין חווית ה-VR הקבוצתית וחומרת לנובו יוצר סינרגיה מרשימה של טכנולוגיות VR מתקדמות וחומרת גיימינג עוצמתית המסוגלת לעמוד באתגרי ה-VR.

אסטרטגיית המשחק מאלצת את השחקנים לבצע פעילות גופנית ומכילה אלמנטים של eSports, מה שהופך את המשחק לתחרותי. החוויה האולטימטיבית של קבוצה נגד קבוצה תצא בקרוב מגבולות המדינה, אחרי שרק  החודש נפתחה האפשרות לניהול תחרויות בין מדינות בעולם המפעילות את חווית המשחק הקבוצתי. המטרה העיקרית להפוך את TOWER TAG למשחק eSports  הסוחף אליו נבחרות מכל העולם, באמצעות טורנירים בינלאומיים.

 מציאות מדומה
 

מציאות מדומה( יח"צ)


 

איפה?

המתחם הראשון נפתח ברחוב המנוף ברחובות, והמשחק בו מומלץ מגילאי 10 ומעלה. ומה לגבי המחיר? ובכן, הנה המחירון שפירסמה החברה:

ל- 45 ד' משחק: 80 ש"ח באמצע שבוע, 90 ש"ח בסופ"ש.

ל- 90 דק' משחק: 130 ש"ח באמצע שבוע, 150 ש"ח בסופ"ש.