מכשיר ה- Mi8 החדש של שיאומי, יח"צ

נחשף: מצלמה ישראלית מככבת במכשיר ה-Mi8 החדש של שיאומי

החברה הישראלית מאנטיס ויז'ן הודיעה היום על שותפות אסטרטגית עם ענקית הסלולר Xiaomi - שהמכשיר שלה יהפוך לאנדרואיד הראשון עם טכנולוגיות תלת מימד בעדשה הקדמית

חברת מאנטיס ויז'ן (Mantis Vision), המפתחת טכנולוגיות סריקה וצילום בתלת-ממד, הודיעה היום במסגרת השתתפותה בתערוכת AWE שבקליפורניה על שותפות אסטרטגית עם חברת שיאומי (Xiaomi) הסינית. במסגרת שיתוף הפעולה, תשולב מצלמת תלת-המימד שפיתחה מאנטיס ויז'ן כמצלמה הקדמית במכשיר הדגל של שיאומי, ה-Mi8, שנחשף היום לראשונה באירוע ההשקה של שיאומי בשנזן שבסין ומאוחר יותר היום בתערוכת AWE.


מכשיר ה-Mi8 החדש של שיאומי יהפוך בכך למכשיר האנדרואיד הראשון בעולם בעל טכנולוגיות צילום וסריקה בתלת-ממד כחלק מתכונות המצלמה הקדמית. הטכנולוגיה תאפשר לראשונה, סריקת תווי פנים, פתיחת נעילת הסמארטפון, ביצוע תשלומים מאובטחים, ותכונות נוספות, שהתאפשרו עד עכשיו באמצעות תוכנות ניתוח תמונה דו-מימדית בלבד. פרט לכך, יתאפשרו גם שימושים חדשים של מציאות רבודה.

המצלמה של מאנטיס ויז'ן, מתבססת על טכנולוגיית האור המובנה (Mantis Vision Structured Light Technology), בשילוב אלגוריתמי קידוד חכמים, המפיקים את מספר נקודות העומק הגדול ביותר, תוך שמירה על הרזולוציה הגבוהה ביותר שקיימת כיום בשוק. החיישנים המוטמעים במכשיר, בשילוב המצלמה הפנימית, יוצרים פתרון מיטבי לסריקה וצילום בטכנולוגיות תלת-מימד עבור מגוון רחב של שימושים.

"הצוותים שלנו הצליחו לייצר מצלמת תלת מימד איכותית, קומפקטית ומשתלמת", אמר גור אריה ביתן, מייסד ומנכ"ל Mantis Vision, "שיתוף הפעולה עם חברת שיאומי התאפשר הודות לחברה המשותפת שהקמנו עם חברת Luenmei Quantum Co, לצורך ביסוס מעמדינו באזור סין".