חנות שיאומי בסין, יח"צ

רגע לפני: 5 דברים שלמדנו על החנות הראשונה של שיאומי בישראל

בשבועות הקרובים תפתח ה - Mi Store, חנות המותג הרשמית הראשונה של ענקית הטכנולוגיה הסינית שיאומי בישראל. אז היכן ממוקמת החנות ומה ימכר שם? הנה 5 דברים שגילינו

1. איפה?

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של שיאומי בישראל, חשפה כי ה - Mi Store, חנות המותג הרשמית הראשונה של שיאומי בישראל, שצפויה להיפתח בקרוב, תפתח בדיזינגוף סנטר בת"א, צמוד לחנות Castro, ליד שער 7.

בראיון לעשר אונליין לפני כחודשיים סיפר אבי קורנפלד, מנהל המותג שיאומי בחברת המילטון, כי כי לא מן הנמנע שבעקבות פתיחת החנות בתל אביב, ייפתחו עוד סניפים ברחבי הארץ.

2.  מה ימכר שם?

"מרבית המוצרים שיימכרו בחנות של שיאומי כבר הגיעו לישראל" כך נמסר מהמילטון. בחברה יודעים לספר שמדובר על מגוון הכולל למעלה מ – 100 מוצרים. החנות החדשה אמורה להכיל את מגוון המוצרים הרחב של שיאומי, כשלפי קורנפלד מדובר במוצרים כמו נתבים, תיקים, מקרנים, מצלמות, מחשבים ניידים, נורות חכמות, סטרימרים, אוזניות, רמקולים, וכמובן – גם את קו הסמארטפונים הפופולארים של החברה. עוד יימכרו בחנות - גם קו הקורקינטים הממונעים, מוצרי בית חכם וככל הנראה גם קו הטלויזיות של היצרנית הסינית.

חלק מהמוצרים הללו ניתן יהיה למצוא אך ורק בחנות של שיאומי ובאתר שיאומי ישראל. מוצרים אחרים ניתן יהיה להשיג גם ברשתות הגדולות ובנקודות מכירה רבות אחרות. 

 שיאומי
 

הסניף הראשון יפתח בדיזינגוף סנטר בתל אביב( צילום:יוסי לוי)

3.  איך תראה החנות?

בימים אלה עומלים בחברת המילטון על הקמת החנות, בעלות המוערכת בכמיליון שקלים. חנה סלי, אדריכלית ומעצבת החנות אמרה כי, "בעיצוב החנות  רצינו ליצור אוירה מודרנית מחד, ושמירה על חמימות מסוימת מאידך, כזו שתזמין את הלקוח פנימה ותעניק לו אוירה נעימה ורצון לחלוק את החוויה שהחנות מייצרת".

בחברה מספרים כי סלי השתמשה במתכות בצבעי אפור, במעקות זכוכית ובריצפה אפורה, המעניקים לחנות אוירה מודרנית, הייטקיסטית, ומצד שני במשטחי תצוגה הבנויים מעץ. "בתכנון החנות נלקח בחשבון מגוון המוצרים שיש למותג תוך שמירה על קווי דמיון לקונספט העולמי והתאמה לנתוני השטח הקיים", מוסיפה סלי.

 חנות שיואמי בסין
 

חנות שיואמי בסין(צילום: יח"צ)

4.  עד כמה מעורבת הענקית הסינית בפתיחת החנות?

מדבריו של אייל אהרוני, מנהל רשת חנויות שיאומי בישראל, בחברת המילטון, עולה כי הענקית העולמית מעורבת מאוד בנעשה בארץ: " חנות הקונספט של שיאומי בישראל תעמוד בסטנדרטים של שיאומי העולמית, ואנו פועלים לפי ההנחיות הבינלאומיות של המותג בכל העולם. מבחינת שיאומי, הקמת החנות בישראל חשובה מאוד והם מעורבים בכל פרט".

"אנו מתרגשים מאוד לקראת פתיחת חנות הקונספט של שיאומי.  חוויית המותג של חנויות שיאומי הינה ייחודית במינה, בין השאר, בזכות המגוון הרחב והייחודיות של המותג. אנו שמחים להביא את החוויה הזאת לצרכן הישראלי. החנות תציע מגוון רחב של מוצרי שיאומי, מסמארטפונים ועד גאדג'טים ייחודיים – כך שכל מוצר שתבחרו לרכוש, יהיה מוצר מנצח, הן מבחינת האיכות והן מבחינת המחיר".

5. ומה לגבי שירות ותמיכה למוצרים?

כשנשאלו לגבי הערכות החברה בתחום השירות לכל מגוון המוצרים החדש בהמילטון מספרים כי הם חנכו מעבדה חדשה במודיעין והצטיידו באנשי מקצוע מכל התחומים הרלוונטיםהחנות החדשה אמורה להוות גם נקודת שירות למוצרי החברה שנקנו דרך היבואנית המורשה. .עוד סיפרו שםכי בכל הקשור למוצרים החדשים, הרי שהם עמלים על התאמת מערכות ההפעלה השונות של מכשירי החברה לשוק הישראלי