נטע ביבי, אלון כץ

אופוריה: כך הרשת חגגה את הנצחון של נטע ברזילי

היא אולי לא לצעצוע של אף אחד, אבל רגעים אחרי הניצחון הדרמטי אמש באירווזיון הפכה נטע ברזילי ליקירת עם ישראל, שהרעיף עליה טונות של אהבה

בין אם אהבתם את השיר TOY של נטע ברזילי ובין אם חשבתם שזה סתם גיבוב של רעשים, שום דבר כבר לא ממש משנה. אחרי בצורת של 20 שנה, הפכה אמש ברזילי לזוכה הישראלית הרביעית אי פעם בתולדות התחרות כשהיא זוכה לאהבה מצד השופטים וגם(ואולי בעיקר) מהצופים ברחבי העולם. למעשה עוד טרם התחרות ברזילי היתה המנצחת הגדולה – אם קרוב ל-50 מיליוני צפיות בשיר TOY ביוטיוב ובפייסבוק, הפך השיר של נסיכת הפופ הישראלית לאחד הלהיטים הגדולים ביותר שידעה התחרות מזה שנים. למעשה השיר היה כל כך גדול, שכל הנוכחים באולם ידעו את המילים לפזמון שלו  ושרו עם ברזילי בקולי קולות.

אז אחרי  שקפצתם בלילה למזרקה המטונפת בכיכר רבין, והתעוררתם בבוקר עם זיהום באוזן ודלקת בדרכי הנשימה הגיע הזמן לסיכום התגובות הכי מגניבות לזכייה שראינו ברשת – וברור שיהיו המון כאלו. אחרי הכל, פגשתם פעם ישראלי שלא היתה לו דיעה על משהו? אנחנו מתחילים:

היו מי ששיבחו את המקוריות והיחודיות של נטע

והיו מי שהסתכלו בעין לא יפה על הניקוד שקיבלה נטע מחלק מהמדינות

היו מי שהחליטו לשחרר שוב את השד העדתי (די בצדק למען האמת)

היו מי שהכתירו את נטע כמנהיגה

ומנגד – היו מי שדחפו עצמם לפריים בכח בתקווה לזכות קצת למעט אבק כוכבים הנוצץ ( ולעוד קצת לייקים)

רק כדי שאחרים יעמידו אותם במקומם די מהר:

גם הוא לא צעצוע של אף אחד?

אבל מי שסיכמו את הכל בצורה הכי יפה, והכי פשוטה הם למרבה ההפתעה ארגון זק"א שהצליחו לבטא את כל מה שכולנו מרגישים  - רק עם טוויסט ייחודי: