פיק אפ טקסי, יח"צ

מתחרה חדשה ל-GETT? הכירו את אפליקציית המוניות פיק אפ טקסי

כמעט 4 חודשים אחרי שהוצגה לראשונה, אפליקציית המוניות Pick Up מושקת באופן רישמי לציבור הרחב. אז במה מדובר ומה ההבדל בינה לבין הענקית Gett ? הנה הפרטים

בארבעת החודשים האחרונים מתחוללת התעוררות של ממש בשוק המוניות בישראל.השוק, שנשלט כמעט ללא עוררין על ידי חברת Gett מי שבעצם הובילה את תחום אפליקציית הזמנת המונית בישראל, זכה לראות רק בחודש שעבר שחקנית חדשה שעולה למגרש בשם Raxi והנה כעת מצטרפת גם אפליקציית מוניות חדשה בשם  Pick Up. הפעם נראה כי הבשורה האמיתית היא בעצם בעיקר עבור נהגי המוניות עצמם.

מפעילי  Pick Up מספרים כי בפיתוח האפליקציה הושקעו כ 4 מיליוני שקלים, כשבראש קבוצת המשקיעים בחברה עומד יצחק זיזוב, מבעלי חברת פיתוח האפליקציות "ביגאפס אינטרקטיב".

נקודה מעניינת היא שמנכ"ל החברה עצמו, מר דודי דניאל, הוא עבד Gett   לשעבר.  "אנחנו גאים להשיק את אפליקציית Pick Up, אותה ייסדנו מתוך הבנה שיש בשוק צמא רב לאפליקציה שלא מתנהגת כמונופול ומגלה התחשבות מקסימלית בקהל הנהגים ובנוסעים. לא יתכן שלנהגי המוניות תהיה אפליקציית מוניות חזקה אחת – הם זקוקים לשחקנית משמעותית שלא עושקת את הנהגים ומגבילה אותם באמצעות סנקציות". אומר דניאל.

מודל הפעילות של החברה מבטל למעשה את דמי התשלום החודשיים הנהוגים אצל המתחרה לטובת גביית  עמלת שימוש מהנהגים בגובה 10 אחוז ממחוזר הפעילות עד לרף קבוע של 999 ₪. בחברה טוענים שנכון לרגע ההשקה הצליחו לגייס שם כבר למעלה מ- 2,000 נהגי מוניות ועשרות אלפי נסיעות.