איזה סמארטפון עמיד יותר: הסמסונג גלקסי S9 או האייפון X? , יוטיוב

הסמסונג גלקסי S9 או האייפון X: מי נשבר קודם במבחן ההתרסקות?

הסמסונג גלקסי S9 החדש הגיע לחנויות בישראל השבוע, ובתזמון מושלם עלה לרשת מבחן התרסקות מסקרן שבודק איזה סמארטפון עמיד יותר: הסמסונג גלקסי S9 או האייפון X? צפו

אחרי ששילמתם עליהם כל כך הרבה כסף, האם הסמארטפונים המובילים בעולם באמת עמידים כמו שהיצרנים שלהם טוענים? ובכן רגע אחרי שהסמסונג גלקסי S9 הושק, ערוץ היוטיוב הפופולארי "EverythingApplePro" פירסם מבחן ריסוק מעניין למדי בו הוא בודק מי סמארטפון הדגל הקשוח בעיר.  

כולם מכירים את הרגע הזה שהסמארטפון שלכם נשמט מהידיים, רגע שמרגיש בדרך כלל כמו נצח נצחים. אבל לצפות בשני המכשירם היקרים הללו נזרקים שוב ושוב כאב לנו לצפייה - כאילו והם היו שלנו. אז מה קורה כשמפילים את הסמארפון היקר שלכם מגובה חצי מטר? ומה קורה כשמפילים אותו מגובה מטר שבעים וחמש? צפו בסרטון:

השלב הראשון במבחן הנפילה בוצע כולו מגובה המותן ואותו שני המכשירים צלחו באופן מרשים - מלבד כמה סימני שישפוף קלים שנראו בשוליי הגלקסי S9. בשלב הזה הה שני המכשירים הופלו מגובה המותן 3 פעמים: פעם אחת בצורה חופשית, פעם שניה על הגב והפעם השלישית על המסך. כאמור, מלבד כמה סימני שיפשוף קלים ביותר בשולי הגלקסי S9 - שני המכשירים צלחו את הנפילות הללו בצורה מרשימה. השלב השני במבחן כלל נפילה מגובה הראש וכאן הסיפור כבר נראה אחרת לגמרי כשמסכי שני המכשירים התרסקו, כמו גם גב המכשירים. אז מה המסקנה העיקרית מהסרטון? תמיד תשתמשו בכיוסי למכשיר ובמדבקת הגנה טובה למסך.