סנדיסק, יח"צ

הושק בארץ: כרטיס מיקרו SD בנפח 400GB ולא תאמינו כמה הוא עולה

ווסטרן דיגיטל השיקה השבוע בישראל את ליין כונני האיכסון החדשים של החברה ועימם גם כמה הפתעות מעניינות, ובין אלו גם כרטיס מיקרו SD הטוען לכתר המהיר בעולם

שבועיים לאחר כנס המובייל בברצלונה, ובחברת ווסטרן כבר הזדרזו והשיקו בישראל  חלק מהחידושים שהוצגו שם. החל מכונני רשת, דרך כונני אכסון קשיחים המיועדים לתנאי שטח קיצוניים ועד לכרטיס מיקרו SD מהיר במיוחד - הנה 5 מוצרי הדגל של ווסטרן דיגיטל לשנת 2018:

1. כונן My Cloud Home

ה My Cloud Home הוא כונן איכסון שמאפשר למשתמשים לגבות את המידע שלהם מכל מקום וכמעט מכל פלטפורמה. בחברה מספרים שמשתמשים יכולים להגדיר את פתרון My Cloud Home כך שיוגדר באופן אוטומטי ובצורה רציפה להעתקת כל תוכן המשתמש מהטלפון החכם ומהתקני המחשב שלהם. בנוסף ניתן לחבר לכונן גם התקנים פיזיים דוגמת כונני דיסק און קי, כוננים קשיחים חיצוניים וכרטיסי זכרון הניתנים לייבוא מהיר דרך יציאת USB
 

My Cloud Home Lifestyle 2
 

My Cloud Home Lifestyle 2( סנדיסק)

בנוסף, משתמשים יכולים להתחבר ולהעביר תוכן מפלטפורמת המדיה החברתית שלהם ושירותי הענן המועדפים כגון Dropbox, Box, Google Drive  ו-Facebook.

עוד מציעים בחברה למשתמשים לנהל את הכונן באמצעות אפליקציית My Cloud Mobile , ודרכה  ולהוסיף שירותים ומשתמשים חדשים ואפילו לוודא שהמערכת מעודכנת בתוכנה העדכנית ביותר. בחברה גם מציעים למי שחרד לתוכן המידע שלו אופציה נוספת בענן בשם My Cloud Home Duo  המשכפלת תוכן באופן אוטומטי לכונן נוסף במטרה לקבל שקט נפשי נוסף (בדומה לטכנולוגיית הRAID המוכרת מהכוננים הפיזיים). 
מחיר מומלץ לצרכן : החל מ-  799 ₪ עבור 2 טרה ביט.

SanDisk extreme portable ssd

הכונן הקליל הזה מוגדר בווסטרן דיגיטל כ"התקן זיכרון SSD נייד המיועד לצלמים וחובבי רחפנים". 

 Extreme Portable SSD
 

Extreme Portable SSD( סנדיסק)

 בחברה מספרים כי הוא מותאם לעבודה בתנאי שטח עם מערכות windows ו-MAC, ומגיע עם כניסת USB-C , USB-A, USB 3.1 (Gen 2).
מחיר מומלץ לצרכן:  החל מ- 449 ₪ לנפח של 250 ג'יגה.

פתרון  נוסף שהוצג כמיועד לקהל האקסטרים, חובבי הרחפנים הוא הכונן הנייד הקשוח הבא:

My Passport Wireless SSD

מדובר במוצר קשוח ועמיד בנפילות המסוגל לגבות מידע מהתקן חיצוני באמצעות קורא כרטיסים מובנה שנמצא עליו בלחיצה אחת של כפתור. תכונה מעניינת נוספת: הכונן מאפשר למשתמש לגשת למידע המאוכסן בו גם דרך אפליקציות יצירה ניידות של צד ג' כמו FiLMiC Pro ו-LumaFusions.

 My passport wireless ssd
 

My passport wireless ssd( סנדיסק)

בחברה מייעדים אותו ל"צלמים נלהבים וחובבי רחפנים הדורשים פתרונות יציבים ועתירי ביצועים ללכידת מדיה". מחיר מומלץ לצרכן של  549 ₪ עבור 250 גיגה.

 400GB Msd card

בכנס המובייל בברצלונה הציגה סאנדיסק את כרטיס הזכרון הכי מהיר ממשפחת כרטיסי ה micro sd, והנה הוא נוחת בארץ מספר שבועות אחרי.

מה תעשו עם 400 ג'יגה?
 

מה תעשו עם 400 ג'יגה?( יח"צ)

כרטיס המיקרו SD אקסטרים הזה מציע 400 ג'יגה של מידע עם קצב קריאה מהיר של עד 160MB/s וקצב כתיבה של עד 90MB/s.  הכרטיס מסוגל לשמור עליו עד 40 שעות של סרטי ווידיאו באיכות Full HD, ולהפוך כל מכשיר מובייל למפלצת מולטימדיה ניידת. מחיר מומלץ לצרכן:  1190 ש"ח.

iXpand Base  

עם עד 256GB של אחסון מקומי, בסיס ה-iXpand של סנדיסק אמור להציע למשתמשי האייפון פתרון גיבוי  מעוצב יום-יומי.  הפלטפורמה בחברה מספרים כי המוצר "מספק לצרכנים שפע של מקום לשמירה אוטומטית של קבצים באיכותם המקורית, ללא צורך בתשלום עמלות חודשיות עבור אחסון מבוסס ענן".

 iXpandBase
 

iXpandBase( סנדיסק)

וכך מספרים בחברה על המוצר: "בסיס ה- iXpand מעוצב בצורה קומפקטית ומאפשר לו להתייצב בנוחות על שולחן או ארונית לילה, בעל ראש גומי רך למיצוב הטלפון וכבל המאפשר לעטוף את המכשיר ולשמור על תאורה מסודרת ומאורגנת. כל אלו מחויבים לטעינה מהירה של האייפון גם  בעת גיבוי כל הנתונים באמצעות אפליקציית ה-iXpand. שחזור התוכן המגובה לאייפון הוא גם כן מהיר וקל. בין אם שחזור הטלפון הנוכחי או החדש, הצרכנים מחברים בפשטות לאפליקציית ה-iXpand ויכולים לשחזר את הקבצים בחזרה לאייפון בלחיצה בלבד".

מחיר מומלץ לצרכן:  299 ₪ לנפח 32 גיגה.