סייברארק, סייברארק יח"צ

עיסקה מקומית: סייברארק רוכשת את חברת הענן הישראלית Vaultive

ענקית אבטחת המידע הישראלית סייברארק הודיעה כי רכשה את חברת אבטחת הענן הישראלית Vaultive . "הרכישה מהווה אבן דרך" אמר היום אודי מוקדי, יו"ר ומנכ"ל סייברארק

Vaultive הוקמה בשנת 2009 והיא מתמחה בהצפנת מידע המאוכסן על גבי פלטפורמות ענן. העסקה הנוכחית, שבמסגרתה תוטמע החברה בתוך סייברארק, מהווה את הרכישה הרביעית של הענקית הישראלית בארץ. סכום העיסקה לא פורסם.   

"הצוות של Vaultive מביא אתו נסיון רב בתעשיית הענן וכן טכנולוגיה חדשנית נוספת לסייברארק. אנו נערכים לשלב את הטכנולוגיה של Vaultive כדי להגביר באופן יזום את ההגנה על ארגונים החשופים לתקיפות הולכות וגוברות בסביבות ענן", אמר אודי מוקדי, יו"ר ומנכ"ל סייברארק.  "רכישת Vaultive מהווה אבן דרך, במובן שהיא תאפשר לנו להאיץ את אסטרטגית האבטחה שלנו בסביבת ענן. בעקבות הרכישה, סייברארק תהיה הספקית היחידה המיישמת פתרונות אבטחה לחשבונות פריבילגיים של מנהלי אדמין ושל המשתמשים העסקיים הפריבילגיים בסביבות ענן, ברמה כה גבוהה של שליטה ובקרה."

אודי מוקדי
 

אודי מוקדי( גטי אימג'ס/אימג'בנק)

"אני מאוד גאה בהישג של צוות Vaultive", אמר בן מצקל, מייסד ו-CTO של Vaultive. "ברור יותר ויותר, שלקוחות מצפים ליישם גישת אבטחה אחידה ורציפה, מחוות השרתים ועד לענן. סייברארק, בשילוב הטכנולוגיה והצוות שלVaultive, נמצאת בעמדת מפתח המאפשרת לה לענות על צורך קריטי זה. אנחנו נערכים לשרת את לקוחות סייברארק ברחבי העולם ולאפשר להם לקדם באופן מושכל את רמת האבטחה הארגונית באמצעות אסטרטגיה של אבטחת חשבונות פריביליגיים בסביבת ענן."