הסכום הרצוי גוייס תוך שלושה ימים בלבד!, Gekkopod

Gekkopod : החצובה הישראלית המדליקה שכובשת את Kickstarter

זה אולי נראה כמו תמנון צעצוע, אך בפועל מדובר בחצובה יציבה וחזקה- הכירו את ה-Gekkopod, השגעון התורן באתר Kickstarter. יצאנו להתרשם וחזרנו מרוצים

  • פורסם ב:
  • 21/08/2013 01:55
  • |
  • עודכן ב:
  • 25/05/2015 18:01
  • |
  • כתבים:
  • יוסי לוי

מוצר ישראלי חדש כובש בשעות האחרונות את פלטפורמת מימון ההמונים Kickstarter. ה"Gekkopod" ("גקופוד") היא חצובה צבעונית, גמישה ועמידה אשר מיודעת לשימוש עם מצלמות (דוגמאת ה-GoPro) וסמארטפונים. יוצרי המוצר ביקשו לגייס סכום של כ-15,000$ וכיום(ג') רק שלושה ימים לאחר פתיחת הקמפיין באתר, החברה גייסה סכום שמתקרב כמעט לפי שניים מהסכום המבוקש וכאמור- מדובר רק בשלושת הימים הראשונים וישנם עוד 37 כאלו עד לסוף הקמפיין.

 

רוצים לקבל את כל חדשות הדיגיטל והדברים הכי ויראליים ברשת? עשו לנו לייק בפייסבוק

 

המוצר פותח על ידי חברת צוקרים, המתמחה בפיתוח ועיצוב מוצרים שעל פי טענתה "מספקים ערך מוסף ואמיתי לתחומים רבים בחיים". החברה זכתה בלמעלה מ-12 פרסי עיצוב, ורשמה מעל 27 פטנטים, כשמוצריה זוכים להצלחה רבה בעולם ומופצים כבר בלמעלה 30 מדינות.

 

Gekkopod - גמיש, צבעוני ומדליק
 

Gekkopod - גמיש, צבעוני ומדליק(Gekkopod)

אז מה זה בעצם הגקופוד?

מדובר בחצובה העשויה חומר גמיש והמעוצבת כתמנון בעל חמש זרועות עשויות סילקון ומתכת. המוצר מגיע במיפתח סטנדרטי (¼-20") המתאים לחיבור קיים ברוב המצלמות בשוק, כמו גם עם תופסן שמתאים לסמארטפונים (אך חזק הרבה יותר ממה שהוא נראה). מבחינת ההתקנה והשימוש , הרי שמדובר במוצר מאוד פשוט שאינו דורש שום יכולות טכניות מיוחדות או כלים נוספים. השימוש במוצר מאוד אינטואיטבי ונעים ובגדול כל מה שנותר למשתמש לעשות לאחר החיבור הוא לאתר את הנקודה בה הוא מעוניין לחבר את החצובה וללפף אותה או להעמידה שם.

 

השימוש במוצר מאוד אינטואיטבי ונעים
 

השימוש במוצר מאוד אינטואיטבי ונעים(יוסי לוי)

בדקנו את המוצר עם שני מכשירים: האחד סמארטפון LG G3 והשני , מצלמה של סמסונג מסוג nx300. שני המכשירים ישבו בקלות וביציבות על החצובה והתפס המצורף אליה (מבלי להזדקק אפילו להברגה של המצלמה אל תושבת החצובה). השימוש בחצובה היה נעים וקל והנוכחות של החצובה עוררה עניין מסביב באופן מייד עקב צורתה והצבע הבוהק שלה.

 

 

הנוכחות של החצובה עוררה עניין מסביב
 

הנוכחות של החצובה עוררה עניין מסביב(יוסי לוי)

אני חייב לציין שהגעתי למוצר הזה כסקפטי לחלוטין ולאחר אין ספור נסיונות אקרובטים לחבר את החצובה והמצלמה שעליה כמעט לכול סוג של ענף, מוט, פינה או מעקה בסביבה בנסיון למצוא את נקודת החולשה שלה-התייאשתי. המוצר תפקד נהדר גם עם הסמארפון ששקל כ-149 גרם וגם עם המצלמה ששקלה יותר מחצי קילו (ונתלתה במהופך כדי למדוד את עוצמת הזרועות).

 

Gekkopod
 

Gekkopod(Gekkopod)

המוצר, שבתחילה נראה כצעצוע, התברר כמוצר פונקציונאלי עם נישה מאוד ספציפית - תנאי שטח/אקסטרים. היכולת שלו להתפס לכל מיני דברים יכולה להיות מאוד פרקטית למטיילים וחיילים אשר לעיתים זקוקים למתלה או מעמד לסמארטפון או לחילופין לחצובה קטנה שאינה תופסת מקום ושתתפקד טוב בתנאי שטח.

 

 

החצובה התבררה כחזקה, יציבה ועמידה
 

החצובה התבררה כחזקה, יציבה ועמידה(Gekkopod)

 

לפרטים נוספים ולרכישה בעמוד הקיקסטארטר המוצלח של המוצר- לחצו כאן