"גם עובדי 144 הם בני אדם", GettyImages/אימג'בנק

אחרי המתיחה המפורסמת, עובדי 144 מוחים: "גם אנחנו בני אדם"

בעוד הסרטון המגה הויראלי של הסטנדאפיסט טל סולומון כבש מדינה שלמה, מסתבר שיש מי שלא מרוצים ונפגעו ממנו. עמוד פייסבוק חדש שעלה היום מוחה כנגד התופעה ובו מוקדני 144 הפכו למושא ללעג והטרדות

  • פורסם ב:
  • 09/11/2014 12:48
  • |
  • עודכן ב:
  • 30/04/2015 17:33
  • |
  • כתבים:
  • יוסי לוי

עמוד פייסבוק בשם "גם עובדי 144 הם בני אדם" עלה היום לרשת, במטרה להלחם בזלזול המתמשך ובהצקות החוזרות והנשנות שהם מנת חלקם של עובדי המוקד. העמוד אינו מייצג את חברת בזק אלא הוא יוזמה אישית שבאה להתייחס למה שהעובדים מכנים "מכת המתיחות". העמוד יוצא גם נגד השדרן דידי הררי אשר לטענתם "מתגאה בכך שהוא עובד על 144 ללא הפסקה במשך שנים".

 

רוצים לקבל את כל חדשות הדיגיטל והדברים הכי ויראליים ברשת? עשו לנו לייק בפייסבוק

 

וכך נכתב בעמוד הפייסבוק הטרי: אתם יודעים יותר מה מרגיז מכך שטל סולומון עשה עלינו מתיחה? זה שהוא לא הראשון וכנראה לא האחרון, עובדי 144 נחשבים כבדיחה, למה?! יש לי חדשות בשבילכם אנחנו גם בני אדם! אנחנו מנסים לתת שירות הטוב ביותר, בזמן המהיר ביותר אבל לא תמיד קל לעשות את ההיפוך שצריך לעשות אחרי שיחה מילד שקילל אותנו להנאתו או שמתח אותנו כפי שלמד מידוענים למינהם שעודדו את היצר הרע שבהם, ידוענים שגרמו להם להבין שאנחנו רק בדיחה ולא בני אדם אלא כלי צעצוע של ממש...אנחנו מוטרדים ואף אחד לא עושה כלום, להפך, מעודדים ומראים לכולם שזה בסדר להשפיל את העובדים של 144 אז אני צועקת די! גם אנחנו בני אדם! אני רוצה התנצלות מכל ידוען ותכנית מהרשימה ושידאגו להסביר שזה לא תקין כי איום בתלונה במשטרה לא מפחיד את הילדים האלה, להפך הם צוחקים ומקללים אותנו כשאנחנו מאיימים האמת זה קורה כי הם רואים שלא עשינו כלום לאלה שהם למדו מהם, אבל למה לא לעשות כלום?! זוהי גרימה במכוון לעוגמת נפש, הם החליטו להציג אותנו כבדיחה, כשפלים, חסרי חשיבות, בתור בני אדם גם, לא רק כמוקד. אנא הצטרפו אליי לעמוד ושתפו כדי להתחיל מאבק שאף פעם לא נאבק. גם אנחנו בני אדם".

 

המתיחה של סולומון, אשר צולמה כחלק מפינתו בתוכנית הבוקר של קשת, עלתה בעמוד הפייסבוק שלו עם הכיתוב הבא: " מתיחה חדשה על בזק 144: 144 זה שירות מיותר שאף אחד לא מתקשר אליו יותר. המוקדנים שם גם ככה רק מדברים אחד עם השני כל היום, אז התקשרתי לשתי מוקדניות ממכשירים שונים, ונתתי לשתיהן לדבר אחת עם השנייה, הן לא יודעות שחיברתי ביניהן".

 

כאמור, לאחר עשרות אלפי לייקם ושיתופים ומאות אלפי צפיות בכמה ימים בודדים- מוקדני ומוקדניות 144 החליטו שהגיעו מים עד נפש והם לא מסוגלים להכיל יותר את הזלזול בעבודתם ואת העובדה כי הם הפכו למושא ללעג בעיני מדינה שלמה וכעת יצאו להלחם בתופעה. וכך נכתב על ידי גולשת בעמוד הפייסבוק של סולומון: "לא יודעת אם מה שעשית למוקדניות של 144 באמת אמיתי או לא אבל אני עובדת ב144 וזה ממש לא הצחיק אותי , ושתדע שהמוקד הזה ממש לא מיותר מכמה סיבות : 1. זה נותן פרנסה להמון אנשים ובעיקר לסטודנטים שרוצים להרוויח בכבוד ולעבוד ולממן את עצמם . 2. זה עוזר להמון מבוגרים שקשה להם עם הקדמה , האינטרנט, אפליקציות וכו׳. 3. לא פעם מתקשרים אנשים שנמצאים במצוקה ואנחנו עוזרים להם . 4. מוקד חירום שעובד בשעת מלחמה, מבצע, מקום שהעובדים שלו מסורים ומגיעים לעבודה גם תחת איום של טילים . אז אדוני הסאנדאפיסט, מיותרים אנחנו לא , ואם זה ככ מיותר למה אתה מתקשר? לעשות את הקריירה שלך על חשבוננו? אז כניראה שגם אתה זקוק לנו . ולא ניראה לי שבאמצע העבודה שלך : הופעה , היית רוצה שמישהו יפריע לך . שיהיה לך המשך ערב נעים .... ובהצלחה"

 

מחאת עובדי 144
 

מחאת עובדי 144(פייסבוק צילום מסך)

עוד מוקנית כתבה: אצלי 86 שיחות הטרדה של ילדים אשר מחקים אותך, הם אפילו פיתחו שיטות להחזיק אותנו על הקו עד יהיה מענה במכשיר השני, מקווה שאתה לפחות נהנה מכל רגע. אנחנו על סף ייאוש. המוקד בעיניך עוד מיותר חמוד? או שאתה כבר מרוצה?

 

ומוקדנית נוספת שפכה את ליבה וכתבה:  לדבריו של טל על כך ש-144 הוא מוקד מיותר ושהמוקדניות הן משועממות ואנחנו מדברות אחת עם השניה כל המשמרת,: לא טל, לא. מצלצלים אלינו זקנים שלא יודעים להשתמש באינטרנט, אנשים שנתקעו באמצע הדרך ומחפשים מספר של גרר באזורם. אנשים במצבי חירום שלא מסוגלים למצוא מספר בעצם בגלל שהם מבולבלים, אז טל מיקמת את עצמך באותו רשימה עם אורן זריף שהחליט לעשות לנו מתיחה בגולסטאר, תכנית של הוט, התכנית הייתה כה משעממת שהוט החליטו להכניס לסדרה את המתיחה שלו בנסיון נואש להצחיק, כמוך, אז היו לנו הצפות של טלפונים והיום עוד סובלים מזה, אבל אז ביקשו ממני לשתוק אבל החלטתי שלא לך, לך אני לא מוכנה לשתוק ,ישבת משועמם בחדרך והחלטת שאתה רוצה לייקים גם אם זה על חשבון אחרים. אתמול הוצפנו בשיחות הטרדה, זקנים המתינו כל כך הרבה על הקו ואנשים עוכבו ביציאה הביתה רבע שעה ואף חצי שעה! בשביל מה?! מה עשינו לך כל כך רע?! מה?!מי אתה...שתחליט שאין לנו עבודה ותייצר לנו עוד אני אדאג שכל מי שאני מכירה ידע למה שגרמת אני לא מוכנה שתרוויח כסף על חשבון הנציגות ועל חשבון הלקוחות שלנו".

 

 

הסטאנדפיסט טל סולומון סירב להגיב בנושא.

 

לחצו כאן כדי להגיע לעמוד הפייסבוק "גם עובדי 144 הם בני אדם"

עדכון(03/05/2015): דף הפייסבוק הוסר מהרשת על ידי יוצריו, יתכן והדבר נגרם עקב לחצים מצד בזק.

 

 

לכתבות נוספות שאולי יעניינו אתכם:

ויראלי: האח והאחות שהשאירו את השופטים בהלם!

My Idol: האפליקציה הסינית שכבשה את הרשת
לא להאמין: הנינג'ה בת התשע שהשאירה את השופטים המומים. צפו